Poprzedni temat «» Następny temat
Chronometer po przejściach
Autor Wiadomość
teston 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3741
Skąd: Lublin
 #1  Wysłany: 2009-12-21, 11:53   Chronometer po przejściach

Mój Parnis "Chronometer" raczył się był zatrzymać we czwartek i już nie chciał ruszyć. Jeden zegarmistrz na hasło "chiński" w ogóle nie chciał ze mną gadać (zresztą trudno mu się dziwić jeszcze parę miesięcy temu ten temat też dla mnie nie istniał), a drugi otworzył zegarek, wyjął tę część z włosem, włożył z powrotem i zegarek ruszył. Facet powiedział jeszcze że musi mu "ustawić start", nie wiem co to znaczy ale zostawiłem mu Parniego na weekend, dziś odebrałem, zapłaciłem 25 PLN i zegarek chodzi. Zegarmistrz powiedział jeszcze, że wszystko było "poprzestawiane w środku".

Cóż, ważne że nie stał się jeszcze dawcą organów.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #2  Wysłany: 2009-12-21, 11:57   

No to troszkę chyba przesadził z tym poprzestawianiem, nie da się zmontować zegarka tak aby coś było poprzestawiane, prawdopodobnie włos był sklejony i to było powodem zatrzymania. :)
 
 
andre
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2009-12-21, 12:02   

No własnie.Bajkopisarz.Gdyby włos był przesuniety na klocku to bym zrozumiał ze zle chodzi ale wtedy bardzo zle by chodził od poczatku.Sylwek ma racje ze nie da sie poprzestawiac w zegarku czegokolwiek ;-)Tez mysle ze był sklejony włos.Tak naprawde usiłował uzasadnic zagarniecie 25 zeta :wink:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #4  Wysłany: 2009-12-21, 12:11   

Eee nooo, "wszystko poprzestawiane" to by uzsadniało 60 zł! :wink: ...
 
 
teston 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3741
Skąd: Lublin
 #5  Wysłany: 2009-12-21, 12:17   

Cóż, ważne że chodzi. Pierwszy zegarmistrz nieoglądając zegarka na dzień dobry powiedział że musiałby wziąć ze 100 PLN a w ogóle to tak dba o swoje dobre imię że nie będzie go robił.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #6  Wysłany: 2009-12-21, 12:25   

Pewnie się przestraszył, ten mechanizm wygląda na skomplikowany, a sam zegarek z wyglądu przypomina chronograf, to i pewnie pan zegarmistrz był przekonany że to chrono, a że Chińskiego chrono wcześniej na oczy nie widział to wolała nie ryzykować i .......udzielił odpowiedzi wymijającej :)
 
 
TowRoupas 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2139
Skąd: Warszawa
 #7  Wysłany: 2009-12-21, 12:25   

Widzisz złego sobie zegarmistrza wybrałeś :)

Mój ma wielkie quartz servis na szyldzie więc 99% ludzi przychodzi z chińskimi kwarcami... Jak ja mu przynoszę mechaniczne i automatyczne to się zapewne cieszy (nawet jak jest to chiński automat) :) :D w końcu to jakaś odmiana od zmieniania pasków i bateryjek :>
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #8  Wysłany: 2009-12-21, 12:28   

teston napisał:
Cóż, ważne że chodzi. Pierwszy zegarmistrz nieoglądając zegarka na dzień dobry powiedział że musiałby wziąć ze 100 PLN a w ogóle to tak dba o swoje dobre imię że nie będzie go robił.


hmm... no tak niezły joke :D , może nadal odrabia koszty kursu wymiany baterii.

Lekarz nie chciał przyjąć Azjaty , gdyz leczy tylko białych :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum