Poprzedni temat «» Następny temat
parnis-problem
Autor Wiadomość
anduril
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2009-10-06, 08:51   

Mi zegarmistrz powiedział, że nie wie o co chodzi, jak zapytałem o możliwość wyregulowania. Mam szukać innego zegarmistrza? :wink:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #17  Wysłany: 2009-10-06, 09:26   

Ten twój zegarmistrz to chyba "paskarz-bateryjkarz", pewnie się przestraszył że z takim werkiem sobie nie poradzi.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #18  Wysłany: 2009-10-06, 10:33   

W Wawie jest pełno zegarmistrzy , wiec wiekszość jak im sie niechce bawić lub wolą wstawiać tylko baterie - to sie tłumaczą żę nie mają terminów lub naprzykład werku nie da sie wyregulować :)

Większość taki operacji jak sie nie ma kogoś zaufanego niestety trzeba konsultować z kilkkoma zegarmistrzami.
 
 
Gość

 #19  Wysłany: 2009-10-06, 16:29   

parnis był u zegarmajstra i ten stwierdził, że trzeba wymienić całą część odpowiedzialną za wskazówkę. Rzekomo winna jest sprężyna, która jest składową tej części. Ciekawe czy miał rację i czy w ogóle mu się chciało.....
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #20  Wysłany: 2009-10-06, 16:35   

Czy zegarmajster orzekł to na podstawie oględzin czy rozkręcał zegarek. Jeśli usterka twoim zdaniem jest poważna pisz do sprzedawcy, jeśli dostawcą był majfrend, wymieni Ci zegarek bez szemrania, jedny problem to to że będziesz musiał go odesłać.
 
 
Gość

 #21  Wysłany: 2009-10-06, 16:47   

zegarek został na 2 godziny więc ciężko mi powiedzieć co robił. i tak dobrze, że z 3 zamówionych tylko jeden ma wadę i to taka, z którą da się żyć:). a okazjonalnie sprawdzę u innego gościa, niedługo chcę oddać do renowacji swoją slave więc może wtedy.



teraz zauważyłem uszczerbek koło ucha na łączeniu górnej części ze środkiem koperty. pacan chyba próbował ściągnąć górę żeby dostać się do wskazówki. Jaka szkoda, że tego nie zauważyłem, chociaż i tak wziąłem kartonik bez wpisu o stanie zegarka. pewnie by sie nie przyznał.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum