parnis-problem
Odpowiedz do tematu

anduril
[Usunięty]
:
Mi zegarmistrz powiedział, że nie wie o co chodzi, jak zapytałem o możliwość wyregulowania. Mam szukać innego zegarmistrza? :wink:

:
Ten twój zegarmistrz to chyba "paskarz-bateryjkarz", pewnie się przestraszył że z takim werkiem sobie nie poradzi.

:
W Wawie jest pełno zegarmistrzy , wiec wiekszość jak im sie niechce bawić lub wolą wstawiać tylko baterie - to sie tłumaczą żę nie mają terminów lub naprzykład werku nie da sie wyregulować :)

Większość taki operacji jak sie nie ma kogoś zaufanego niestety trzeba konsultować z kilkkoma zegarmistrzami.

Gość
:
parnis był u zegarmajstra i ten stwierdził, że trzeba wymienić całą część odpowiedzialną za wskazówkę. Rzekomo winna jest sprężyna, która jest składową tej części. Ciekawe czy miał rację i czy w ogóle mu się chciało.....

:
Czy zegarmajster orzekł to na podstawie oględzin czy rozkręcał zegarek. Jeśli usterka twoim zdaniem jest poważna pisz do sprzedawcy, jeśli dostawcą był majfrend, wymieni Ci zegarek bez szemrania, jedny problem to to że będziesz musiał go odesłać.

Gość
:
zegarek został na 2 godziny więc ciężko mi powiedzieć co robił. i tak dobrze, że z 3 zamówionych tylko jeden ma wadę i to taka, z którą da się żyć:). a okazjonalnie sprawdzę u innego gościa, niedługo chcę oddać do renowacji swoją slave więc może wtedy.



teraz zauważyłem uszczerbek koło ucha na łączeniu górnej części ze środkiem koperty. pacan chyba próbował ściągnąć górę żeby dostać się do wskazówki. Jaka szkoda, że tego nie zauważyłem, chociaż i tak wziąłem kartonik bez wpisu o stanie zegarka. pewnie by sie nie przyznał.....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.