Giełdy staroci (zegarków)
Odpowiedz do tematu

: Giełdy staroci (zegarków)
Panowie z racji że mieszkam w małej mieścinie bez giełdy staroci (zegarków) ,może dało by rade podawać adresy,terminy sprawdzonych giełd w Polsce.

Taka propozycja- :oops:

Wszystko ma swoją kolej, miejsce i czas.
:
...nie pomogę, bo w mojej mieścinie targ staroci= dwie budy z badziewiem raz w miesiącu :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Co prawda wykorzystałbym adresy pobliskie . Podam jeden sprawdzony dużo zegareczków i jak to wszędzie mamy sprzedawców oszołomionych tj. ceny z kosmosu ale można kupić perełki w rozsądnej cenie. Na ostatniej facet miał poljocika 3133 i szturmańskie 3133 w pięknym stanie po 500 zł . Jarmark, giełda znajduje się na stadionie Szombierek w Bytomiu ul.Modrzewskiego . Odbywa się w każdą pierwszy piątek i sobotę miesiąca czyli
1 marzec
4,5 kwiecień
2,3 maj
6,7 czerwiec
4,5 lipiec
1,2 sierpień
5,6 wrzesień
3,4 październik
7,8 listopad
5,6 grudzień
listopadowa ,chyba, jest olbrzymia zawsze zgrywa się z ogólnopolskim dniem kolekcjonera w Spodku w Katowicach i zjeżdża się towarzystwo z całej Polski.

:
Będzin pod zamkiem w pierwszą sobotę miesiąca ;-)

:
Szczupic w Będzinie byłem , zmasakrowała mnie :) , chyba że trafiłem na jakiś dziwny dzień było dosłownie ok 15 straganów w tym dwóch sprzedawców miało kilka zegarków gdyż zajmowali się bardziej numizmatami jednakże owszem odbywa się :) .

:
Lublin, ostatnia niedziela miesiąca, uliczki Starego Miasta (Bramowa, Rynek, Grodzka, Plac Po Farze, Archidiakońska i Złota) oraz boisko III LO przy Pl. Wolności.
Szału nie ma, tak jak na zachodzie Polski, ale coś tam, można trafić, zwłaszcza jak zza Buga goście zawitają.

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-02-02, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
Wafel, myślę, że to może Ci bardzo pomóc :-)


...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.