Cyma by Synchron
Odpowiedz do tematu

: Cyma by Synchron
Dziś na bazarku pojawił się bohater tyleż nietypowy, co tragiczny...

Miałem go w ręku i już odkładałem z bólem serca, bo jego stan moim zdaniem nie kwalifikował się do jakichkolwiek prób renowacji, kiedy... cena spadła do poziomu tak śmiesznie niskiego, że nijak nie dało się nie wziąć.

Teraz siedzę i dumam - oględziny pokazują, że:

1) Stan zewnętrzny od strony tarczy - db+. Koperta z góry szczotkowana, z boku polerowana, da się doprowadzić do stanu bdb.
2) Dekiel - porysowany, da się wypolerować, ale trzeba to zrobić delikatnie
3) Wnętrze koperty - uszczelka rozpuszczona i przyklejona, konieczne gruntowne mycie
4) Szkiełko - niestety pęknięte, trzeba dorobić.
5) Mechanizm - nie chodzi, ale balans cały.

Jak do tej pory brzmi zupełnie zwyczajnie - nic, z czym do tej pory jakoś sobie nie radziłem ja lub moi spece...

6) Tarcza - i tu się pojawia problem. Brak indeksu na godzinie 12. Nacieki na obwodzie.
Najlepiej byłoby ją wymienić, tylko skąd taką wziąć. Na zatoce niet...

Zobaczcie zdjęcia:







...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee,

Gratuluję i ... trochę współczuję, ponieważ synchroniczna Cyma w tym kształcie ... takim lodówkowatym, jest według mnie rzadko spotykana. :(
Zdecydowanie częściej widywałem podobne "telewizory", zarówno Cymy jak i Doxy, a lodówka zdecydowanie fajniejsza. :)
Dlatego o tarczę może być trudno ... może doświadczeni koledzy mają jakiś magiczny sposób ... albo własne zasoby. ;)

Szczerze życzę powodzenia ... i trochę szczęścia. pifko

Spam
[Usunięty]
:
crayzee świetna jest pifko

...i tak najpierw musisz silnik zrobić a potem karoserię doprowadzić do porządku... a z czasem to może i deskę rozdzielczą da się jakoś podratować... a w najmniej oczekiwanym momencie może się i jaki dawca trafi...

...mnie się podoba straszliwie pifko

:
Spam napisał/a:
crayzee świetna jest pifko

...i tak najpierw musisz silnik zrobić a potem karoserię doprowadzić do porządku... a z czasem to może i deskę rozdzielczą da się jakoś podratować... a w najmniej oczekiwanym momencie może się i jaki dawca trafi...

...mnie się podoba straszliwie pifko



Spam a ogumienie ? :złośliwiec:

zacna Cyma warto powalczyć pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
jimmy napisał/a:
Spam a ogumienie ? :złośliwiec:


...no baaaa :)) dla mnie do tego zegarka bardziej gąsienice pasują ;) :))

:
Nie jest tragiczne. Z czasem pewnie dawcę indeksu znajdziesz.

Antisocial and faceless...
Spam
[Usunięty]
:
crayzee jakie to to ma wymiary :?:

:
Długość koperty 40 mm
Szerokość 37, z koronką 39

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Spam
[Usunięty]
:
...to spory zegar...
...po spa to nawet bez tego indeksu wstydu nie będzie

pifko

:
crayzee,

Dodatkowy smaczek ... teraz zauważyłem.
To Synchron 73 ... czyli ETA 2826 ... hi-beat. pifko

http://www.ranfft.de/cgi-...&2uswk&ETA_2826

Normalnie były w tych Cymach najczęściej Synchrony 68 ... czyli zwykłe ETY z rodziny 278x

:
Przecież na tarczy jak byk pisze 36000.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran,
No przeca napisane jest, że dopiero teraz zauważyłem ;)
... a jak się ma jedne okulary do czytania, drugie do komputera, a trzecie do chodzenia ... to ten byk już nie taki wielki jest. :))

:
Hmm oddać do naprawy i cieszyć się fajnym zegarkiem :)
Zawsze możesz spróbować oddać tarczę do renowacji. Nie wiem tylko czy wyczarowaliby ten indeks, ale z pewnością zniknąłby problem zacieku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.