Mołnia na 3602 - na znak wstydu
Odpowiedz do tematu

: Mołnia na 3602 - na znak wstydu
Wstyd mi...
Podczas wczorajszej wizyty na bazarku i tradycyjnej dyskretnej wymiany podstolikowej wpadła mi do plecaka kieszonkowa Mołnia mojego dostawcy. Zorientowałem się dopiero w domu. Dostawca już został przeproszony, zastanawiam się nad zmyciem hańby poprzez seppuku. Póki co jednak wrzucę kilka fotek.

Produkcja współczesna, stylizowana na bogato zdobione produkcje przedwojenne. Koperta zamykana obustronnie, od strony tarczy dekielek na sprężynie. Mechanizm kaliber 3602, brzydki jak noc :) Na chodzie. W sobotę wraca do właściciela.





...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Mam taka tylko walek mi pekl , jesli byla bardzo tania to bym ja zostawil, ta molnia jest bardzo dokladana przynajmniej moja.
Szukam takiej po bazarkach, bo jest tania

:
Jeśli już, to dla samych części, bo design tych współczesnych Mołni mnie odrzuca. Cena pewnie wyniesie ok. 50 PLN, może trochę mniej.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
to dosc drogo za bazarkowa molnie

:
dokładnie tak, cena byłaby do zaakceptowania, gdyby to było dobrze zachowane 3601, ale nie przy tym modelu. A tak na marginesie, to w Krakowie na bazarku na Kazimierzu widziałem takie cuda po 130 PLN.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Bartek mam nadzieję że ta historia nie zaważy na Twoich dobrych układach z dostawcą - a mołni nie ma co żałować bo piękna ona nie jest :D

:
Trzeba mu będzie flaszkę postawić. Żarty żartami, ale naprawdę niezręcznie się czuję.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
: Re: Mołnia na 3602 - na znak wstydu
crayzee napisał/a:
Mechanizm kaliber 3602, brzydki jak noc :)

Ten werk nie jest najbrzydszy, w jeszcze nowszych mołniach siedzi tak sam tylko z płytami bez chromu - tam dopiero goły mosiądz w oczy kole :evil:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
A mojego dostawcy nadal nie ma :cry: .
Gdyby coraz bardziej księgowi nie pojawiali się w tych czasach , to lepiej by wyglądał jej mechanizm :D

:
Widziałem taki mosiężny werk jaki opisuje Karol na fotkach, maaaasakra.

:
"Pożyczyłem" z alledrogo tak by wszyscy wiedzieli o co chodzi:

:
Tak to dokładnie ten werk, "piękny inaczej" :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.