EPOS z polskim kalendarzem
Odpowiedz do tematu

: EPOS z polskim kalendarzem
W otrzymanym od Pawła - tik taka mailu znalazłem nowinkę Eposa - limitowany do 100 szt zegarek z polskim kalendarzem:



http://img685.imageshack.us/i/2834le.jpg/



jeśli ktoś ma w domu pudełko cygar i 2600 pln ...



cytat:



Model wyposażony jest w automatyczny mechanizm ETA 2834-2. Oby dwa szkiełka szafirowe, wierzchnie z antyrefleksem. Wodoszczelność 10 ATM, średnica bez koronki 43,5 mm.

:
Przypomniały mi się gierkowskie Atlantice i Doxy :lol:

:
...to nie jest ściema jakaś?

:
Moim zdaniem jest świetny! Nie mam uwag do tarczy. Niestety cena jak dla mnie jest przesadzona 2 razy. :(

:
Nareszcie ktoś o Polakach pomyślał...

Mikołaj Rej napisał:
Niech narodowie wżdy postronni znają,

iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.

:
Maxio napisał:
...to nie jest ściema jakaś?




absolutnie!

to informacja z biuletynu Chrono Online od Pawła Soboty!



Zegarki mają być dostępne w maju 2010.



cytat:

Jest to ukłon od marki dla jej miłośników w Polsce w 5-lecie oficjalnej obecności na polskim rynku



PS. Oficjalna cena tego modelu to 3500 cena podana przeze mnie tylko dla wybrańców :twisted:

:
Dobra - nie biore , uklon zbyteczny

Kubanskie cygara lubie , ale w dobrym towarzystwie :P

:
...to w takim razie dla samego czwartku bym go kupił - ale nie kupię - za drogi :wink:

:
Nie mam uwag- zegarek świetny, pewnie rozejdzie się na pniu, choć cena rzeczywiście mogłaby zamykać się na circa 2 tys. Mimo to, super zegar!

:
Wygląda bardzo dobrze i nawet się podoba, ale 13 Parnisów to stanowczo za drogo.

:
ALAMO napisał:
Przypomniały mi się gierkowskie Atlantice i Doxy :lol:




Była też omega z polskim kalendarzem, znajomy zegarmistrz ma taką.



Epos bardzo ładny, ale szwajcaria to nie moje klimaty, jak wyjdzie jakiś chiński homar tego modelu, to wtedy kupię :)

:
Jak dla mnie bomba! fajny zegarek z "polskim" gadżetem - szkoda że nie potrafię znaleźć uzasadnienia do wydania 2600. Na zegarek który "tylko" mi się podoba mogę wydać góra 1,5k poza tą granicą zegarek musi mieć COŚ i to COŚ musi być zajebiste! Niestety w Eposie to COŚ jest co najwyżej fajne.

:
Bardzo mi sie podoba... Miły ukłon firmy... A ze drogi, no cóż...;-(

:
A w temacie polskich kalendarzy to:

http://img222.imageshack.us/i/887914227.jpg/



Ostatnio zszedł na allegro za około 500 zł!

:
jest to jeden z brzydszych altlanticów jakie widziałem! jedyne co w sobie ma to właśnie kalendarz - gdyby był angielski to bym za niego 50zł nie dał!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.