"Szuwarki"
Odpowiedz do tematu

:
Z norweskiego statku Fram, który wsławił się wyprawami do Arktyki i Antarktyki. Między innymi Amundsena.





I jeszcze parę ciekawostek





:
wahin napisał/a:
Z norweskiego statku Fram, który wsławił się wyprawami do Arktyki i Antarktyki. Między innymi Amundsena.


Przede wszystkim Nansena.
A "szuwarek" świetny.

Gb.

Spam
[Usunięty]
:
...na allegro pokazał się taki szuwarek

http://allegro.pl/zegar-o...3854363910.html

Edytka... zdjęcie zajumane z aukcjona

Ostatnio zmieniony przez Spam 2014-01-04, 19:10, w całości zmieniany 2 razy
:
Fajny,nie wiedziałem że w Krakowie robili zegary hmmm niestety pewno z naciskiem na "robili" :wkurzony:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
niestety pewno z naciskiem na "robili"

....eee, nadal robią :))
Kiedyś był gdzieś na kiziowym forumie temat, chyba Aronusa, a firma mało znana bo zegary są pewnie małym promilem produkcji.
TU ich stronka.

:
Może forumowca tam zamówimy ;)

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No, tośmy się pośmieli... a teraz poważnie - czy byłoby wśród PT Kumotrów zainteresowanie takimi zegarami (jest też "Sirius" radio z czerwonymi i niebieskimi sektorami)? Oczywiście, mogę dowiedzieć się o cenę, ale może poważniej byłoby, gdyby takie zapytanie poszło ze strony G.Gerlach i może udałoby się zorganizować zakup zbiorowy (ale wszystko to, jak sądzę, jest w dużej mierze zależne od ceny)?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
P.T. ;)

Ciekawy jestem ile Panowie policzyliby sobie za zakup zbiorowy hmmm

:
Coś mi mówi że to nie są tanie rzeczy.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.