Poprzedni temat «» Następny temat
paski HONG SUNG - obiecane słów parę...
Autor Wiadomość
maciek
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2010-04-17, 12:51   paski HONG SUNG - obiecane słów parę...

Cześć, znalazłem taki pasek do kupienia, na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, ktoś widział takie cóś na żywo?





Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-04-22, 20:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #2  Wysłany: 2010-04-17, 14:04   

Faktycznie wygląda smakowo!
Ile i czemu tak drogo ?
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #3  Wysłany: 2010-04-17, 17:04   

ciekawy pasek i raczej nie wyglada na chinskiego smoka , warto sprawdzic jak nie jest drogi
_________________

 
 
maciek
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2010-04-18, 09:41   

koledzy, kupiony. Opiszę jak dojdzie. Kosztował z wysyłką 30 zł, ciekawe czy będzie konkurencją jakościową dla lotnika Redy... Bo cena mniej więcej taka sama.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2010-04-19, 13:32   

Mówiąc szczerze to na ebayu jest wiele pasków za ~30 zł, więc na pewno recenzja tego będzie mile widziana. :wink:
 
 
maciek
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2010-04-19, 19:44   

Blaz napisał/a:
Mówiąc szczerze to na ebayu jest wiele pasków za ~30 zł, więc na pewno recenzja tego będzie mile widziana. :wink:


sęk w tym, że on jedzie do mnie chyba z Kępna... :mrgreen:

[ Dodano: 2010-04-22, 20:35 ]
dobra, obiecałem napisać parę słów jak dojedzie... No i jest. A w zasadzie to był. Bo już odjechał. :mrgreen: Ale o tym za chwilę.
Jakość jak na nazwę HongSung - rewelacyjna. Pasek jest gruby, mięsisty i miękki. Przeszycia wykonane bez zarzutu. Dziurki wybite dokładnie i dosyć gęsto. Klamra również dobrej jakości, bez luzów, niestety błyszcząca. I to chyba tyle, myślę, że spokojnie wart swojej ceny, tj. 30 zł razem z przesyłką.
A teraz czemu odjechał... bo jego kolor nie miał nic wspólnego z tym na fotkach. Owszem był to pewnie jakiś brąz, moja pierwsza mówi, że nawet interesujący... Jak dla mnie jednak kompletny zonk, brąz wpadający w jakieś odcienie hmmm może fioletu, a może jakiegoś takiego niewiadomo czego. W każdym razie do czarnej tarczy lotnika pasujący równie dobrze jak guma od nurka. No i uzgodniłem z miłą Sprzedającą, że go odeślę, a w zamian wezmę sprawdzonego Redę, tym razem nie czarnego, jakiego używam do portugalczyka, ale brązowego. No i czekam. Jakości i kolorów Redy już nie będę opisywał jak dojdzie. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum