MM - Samuraj.
Odpowiedz do tematu

:
...no i to jest już 110% ręczna robota, nawet blachę sobie zrobił


...następnym razem, to nawet się nie waż bez zdjęć z produkcji pokazywać

tewie
[Usunięty]
:
Klamer gotowa i wyglada teraz tak :





Ostatnio zmieniony przez tewie 2010-04-07, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
:
tewie klamerka jest zajebista!

gdybyś miał gdzieś taką 22mm na zbyciu... :mrgreen:

:
Dobrze wiedzieć że nie tylko moja osoba ma poobcierane paluchy!

:
Wielka ta klamra ale wszystko razem pasuje , tylko gdzie jest Crown Guard od MM ???

Blaz
[Usunięty]
:
W sumie jakby tak dziury po śrubach zalepić, to Marycha lepiej wygląda bez crown guarda. :mrgreen:

A klamra widać, że świetnie do ręki dopasowana. :wink:

tewie
[Usunięty]
:
Panowie wiecie zdjęć to ja robić dobrych nie potrafię ale musicie mi dać wierę na słowo że ten zegarek z takim typem klamry wygląda jak komplet . Zupełnie nie rozumiem dlaczego ci z OP mają takie wzory . Pewnie jakieś historyczne podłoże .
Hotwaxie klamra wygląda mniejsza niż oryginał , słowo .
Blaz - dziurki to pikuś ale na zdjęciach tego nie widać lecz ta cała wyfrezowana przylgnia jest paskudnie wykonana .
Jaro 19591 - moje paluszki są całe , ale to paskudna robota . Obrabiarka pewnie by to zrobiła w 10 min . a mnie to zajęło kilka godzin . Nie pomnę ile bo robiłem to na raty.
Najgorsze jest gwintowanie bo zwykłe gwintowniki nie chcą tego brać i jest duże ryzyko pęknięcia , a cobaltowych niestety nie posiadam , czy też innych przystosowanych do skrawania inox.
Kadarius niestety nie posiadam takiej w rozmiarze 22 , istnieje tylko ta jedna i nie jest do zbycia . Ale zachęcam wszystkich do kopiowania jeżeli się podoba. Tylko nie róbcie takich karykaturalnie szerokich języczków . :grin:
Osłonka koronki odpadła a wcześniej wyleciał bolec z tej krzywki blokady :lol:

Ostatnio zmieniony przez tewie 2010-04-13, 21:57, w całości zmieniany 2 razy
:
tewie - u mnie brak narzędzi i zdolności do wykonania takiej klamry :mrgreen: więc nie skopiuję choć się podoba bardzo!

tewie
[Usunięty]
:
Ja też posiadam raczej innego typu instrumentarium jak przystało na plastyka a do tego typu prac wszystko muszę kombinować .

:
Klamry nie zrobie az tak zdolny to ja nie jestem ... a szkoda :(

:
Klamerka extra wypasiona.

:
Świetnie wygląda, gratuluję umiejętności :)

:
...no i Panu podziękujemy. Już pisałem, że jest w pyte. Poka jeszcze jak to na nadgarstku się prezentuje. Świetna robota

tewie
[Usunięty]
:
Max - mówisz i masz :grin: :




:
...no i jest w pyte do kwadratu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.