Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarek na siłownie
Autor Wiadomość
d2
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2013-02-18, 16:39   Zegarek na siłownie

Panowie jak wiecie fanem G jestem na co dzień.
Ale tym razem muszę zakupić coś na siłownię.
wymagania:
- potrzebuje timer który pozwoli albo zabroni odpoczywać między seriami ćwiczeń - ten używany jest najczęściej.
- drugi timer najlepiej działający jednocześnie z timerem pierwszym w celu nie przekroczenia godziny czasu na siłowni
- trzeci niezależny timer na 20 min ostatniego ćwiczeni cardio.

no i co tu wykombinować ? zegarek na pewno musi mieć te 3 timery. Fajnie jakby to było casio. No i przydały by sie spore przyciski.
 
 
Deco79 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 15 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 2120
Skąd: Gdańsk
 #2  Wysłany: 2013-02-18, 17:12   

d2, Ćwiczę regularnie na siłowni parę lat, wcześniej uprawiałem 8 lat lekkoatletykę i wierz mi nie potrzebujesz takiego zegarka. Serie robi się nie na czas ale na oddech (następną serię robi się gdy oddech się uspokoi), zazwyczaj na siłowni na ścianie jest zegarek więc czas spędzony na siłowni łatwo sprawdzić i nie potrzebny jest do tego stoper, a co do przyrządów do cardio - wszystkie mają zegarki zarówno bieżnie, rowerki, orbiterki i wioślarze. Jedyne co się przydaje na siłownie do cardio to pulsometr.
Pozdrawiam
_________________
Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
 
 
d2
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2013-02-18, 19:57   

też mam już kilka lat za sobą na siłowni.
Wciąż się łapie na odpoczynku gdy powinienem zmęczyć się na maksa. Np. potrzebuje równo 90 sec między superseriami i co robię obijam się :) .
Po za tym chodzę na pakernie o 7 rano o 8:30 muszę być już pod prysznicem bo o 9 zaczynam pracę. Dziś miałem zjebkę bo spóźniłem się do pracy. Musze jakoś zadbać o to by na treningu zrobić wszystko co zaplanowałem a jednocześnie nie zawalać spraw zawodowych.
 
 
Deco79 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 15 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 2120
Skąd: Gdańsk
 #4  Wysłany: 2013-02-18, 20:07   

d2, budzik w telefonie i sprawa załatwiona albo zegarek z alarmem a co do odpoczynku - zegarek ze stoperem lub stoper.
_________________
Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
 
 
Pietrek 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 174
Skąd: stond
 #5  Wysłany: 2013-02-20, 09:35   

Nie widziałem zegarka z taką ilością timerów i stoperów. Do różnych ćwiczeń używam aktualnie pulsometru Casio CHR-200. Stoper treningowy jest, sprawa oczywista, timer do interwału - jeśli potrzebujesz - również (ustawiany do 100 powtórzeń zadanego czasu w sekundach lub minutach). A do tego wykresy tętna, % tętna maksymalnego, alarmy przekroczenia, kalorie, ileś wpisów pamięci itd. Mi wystarcza, z większości wskazań nie korzystam. Kiedyś miałem bardzo tani pulsometr z alllegro bez pasa, ten miał rozbudowany timer + stoper, ale dość niewygodny i niedokładny pomiar pulsu po naciśnięciu przycisku palcem.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2013-02-20, 10:19   

D2, może nie ma wszystkiego, ale ma dużo z tego, co chcesz:

G-7700:

http://www.casiosklep.pl/...pike-p-154.html

FLASH ALERT
Migające podświetlenie uaktywniające się podczas włączenia alarmu, zakończenia odliczania timera, itp.

MULTI-ALARM
5 niezależnych alarmów (m.in. alarm codzienny, na daną datę)

STOPER
Stoper z dokładnością do 1/1000 sekundy, zakres pomiaru do 10 godzin, funkcja opóźnionego startu

LAP MEMORY
Pamięć do 100 międzyczasów / czasów okrążeń

PODWÓJNY TIMER
2 niezależne timery - odliczanie czasu wstecz, z autopowtarzaniem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum