Głosowanie na Zdjęcie do KAlendarza - LATO 2012
Odpowiedz do tematu

:
Poszło

:
Serdecznie Gratulujemy autorom zwycięskich Fotek:

1 MIEJSCE ....33 głosy:



2 MIEJSCE ......po 31 głosów :


oraz:


3 MIEJSCE:

:
Gratulacje dla zwycięzców :)

:
Gratulacje dla zwycięzców i pozostałych osób biorących udział w konkursie

:
gratuluje zwycięzcom pifko chociaż szkoda, że żaden z moich typów nie zajął miejsca na pudle hmmm

:
Dziękuję szacownym kumotrom za głosy - widzę, że ostra konkurencja była w czołówce, tym bardziej to cieszy :D Przyjeżdżam rano z synkiem ze szpitala a tu taka niespodzianka :D Sam szczerze podziwiam kumotra co był sfocił podwodnego Casio i ciekaw żem jest bardzo jak tego dokonał. Sam bym nie potrafił i strasznie bym o tym poczytał, choćby na PW, o co bardzo proszę :D

Ostatnio zmieniony przez sauat 2012-11-01, 11:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki wszystkim za głosy na zdjęcia konkurentów jak i moje. Gratulacje dla zwycięzcy! Ja zająłem zaszczytne dwa drugie miejsca :P Jak o moje Casio chodzi, to ty się sauat nie kryguj, bo pewnie zrobiłbyś lepiej ;)

:
Panowie, zdjęcia które wygrały są rewelacyjne i pewnie nigdy nie będę potrafił zrobić choć w połowie tak ładnego zdjęcia, ale wg mnie swoją kolorystką i kompozycją nijak nie pasują na lato, a bardziej na jesień bądź nawet zimę hmmm

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Jak nie - jedynka - koniec lata, gdzieś w górach, leniwe popołudnie w lesie, przed zachodem słońca, dwójka - lato w Jastarni, trójeczka - bezśniegowa zima gdzieś w Chorzowie, czwórka - oceanarium w Gdyni w lecie :) Skoro lato to byś pewnie chciał, żeby zegarek dyndał na pasku od bikini :D Też bym chciał

Ostatnio zmieniony przez sauat 2012-11-01, 17:49, w całości zmieniany 1 raz
:
no ale równie dobrze może to byc i wiosna i jesień, patrząc na zdjęcia nie przychodzi do głowy od razu lato.

Ostatnio zmieniony przez Arek 2012-11-01, 17:50, w całości zmieniany 1 raz
Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Ja przyznaję się, że Casio zrobiłem w ostatnim dniu wysyłania zdjęc, na szybkości i nie miałem już za bardzo co wymyślic. A zdjęcie Seiko to jakieś stare z tamtego roku :oops:

Ostatnio zmieniony przez tessio 2012-11-01, 19:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale za to ile dynamiki w tym zdjęciu Casio. Super.
Oczywiście gratulacje dla wszystkich.

Pozdrawiam
Waldek
:
Dopiero dziś mi żona powiedziała, że od zeszłego tygodnia leży list. Cholera sie obraziła o coś i nie gada. Przynajmniej spokoju troche mam.. Otwieram, a tam bransa przecudnej urody!!! Dziękuję bardzo fundatorom, kumotrom, co głosowali na mnie i dziewczynce z domu dziecka co była wyciągła mój numer z koszyczka, czy jakoś tak. I wszystkim, którzy mieli z tym coś wspólnego :D Szkoda tylko ze jakiejś dedykacji nie było ;)

Ostatnio zmieniony przez sauat 2012-11-19, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Gratuluję zasłużonego zwycięstwa :)
Foty naprawdę mniazga.

:
sauat, zasłużyłeś, gratulacje ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.