Zegarmistrz w Krakowie.
Odpowiedz do tematu

: Zegarmistrz w Krakowie.
Witam
Wiem, że pewnie taki temat się przewinął, ale nie znalazłem. Szukam zegarmistrza w Krakowie, który skróci wałek mołni. Czy ktoś robił takie rzeczy w Krakowie i może kogoś polecić ???

Ostatnio zmieniony przez 2012-05-29, 09:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Kowal na basztowej, od której mołni masz ten wałek? bo od 3602 lubią pękać :)

:
Właśnie posiadam od 3602...może się uda.

:
Mój majster skracał mi już chyba 7 szt - w jednej się złamał.

:
Santino napisał/a:
w jednej się złamał

Oby to nie była druga...

:
Się Osoba nie martwi - mam kilka "na zapas" :-)

:
Santino napisał/a:
mam kilka "na zapas"

Kamień z serca :lol:

:
g-unit, wal do Kowala;p Możesz mu też zostawić oś balansu :twisted: , bo moja kieszonkowa Mołnia już tam rok leży nieomal a osi balansu nie udaje się Kowalowi zdobyć...

:
Byłem dziś w tej samej sprawie u zegarmistrza na Karmelickiej. Rozmowa była taka: Paaanieee, na co to Paaanuuu. Nie ma sensu. Po co ? Paanieee, jak to umiem zrobić, tylko po co. No, Panie a po cóż to Panu.
W ostateczności mogę zrobić ten wałek. Za 200 zł.

Czy jest w tym kraju jakiś zegarmistrz, któremu się chce :?:

:
Wywiad, Przyślij do mnie :-) Za 200 zł Ci dwa zrobię :D

A poważnie, to nie wiem, ile za sam wałek, ale mój majster ostatnio za montaż mołnii w kopercie radkowej, z dopasowywaniem pierścienia, skracaniem wałka, etc - generalnie całość - wziął 40 zł.

:
Santino napisał/a:
Wywiad, Przyślij do mnie :-) Za 200 zł Ci dwa zrobię :D

A poważnie, to nie wiem, ile za sam wałek, ale mój majster ostatnio za montaż mołnii w kopercie radkowej, z dopasowywaniem pierścienia, skracaniem wałka, etc - generalnie całość - wziął 40 zł.


To i tak dychę przepłaciłeś :wink:

:
Bo to za express była dopłata ;-)

:
A jak złamać wałek z mołni? Próbowałem złamać kilka razy nawet takie najabrdziej ciule i jestem zawiedzony, bo żaden ni cholery nie chciał strzelić. Do tego to chyba trzeba mieć talent.

Cytat:
Czy jest w tym kraju jakiś zegarmistrz, któremu się chce ?


Trzeba zacząc od tego czy w tym kraju są jacyś zegarmistrze z prawdziwego zdarzenia?

Pozdro!!!
:
Wywiad, są są. Ten na Karmelickiej ma szczególnie złą opnię.

D@wid
[Usunięty]
:
Jak będziesz na Basztowej u p. Kowala, to jeszcze pofatyguj się na Rynek Główny w okolicach Piwnicy Pod Baranami - będziesz miał porównanie kosztów. Nie pamiętam teraz nazwiska tego Pana z Rynku, ale wieść niesie, że solidny....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.