Komandir w stanie spoczynku
Odpowiedz do tematu

:
Karol na KMZcie nie tak dawno ktoś pokazywał starą masę do uzupełniania wskazówek - nie wiem tylko jaki kolor!

zawsze można spróbować współczesnej masy choć będzie się na pewno odróżniać od indeksów :(

:
Na razie Komandir leży w pudełku z innymi niedomagającymi zegarkami - szukam oryginalnych wskazówek na podmianę, to będzie chyba najlepsze rozwiązanie, tylko kiedy ja takie wskazówki znajdę - tych komandirów nie spotyka się zbyt często :(

:
Karol chyba będzie łatwiej znaleźć cały zegarek w przyzwoitym stanie niż same wskazówki lub zegarek na dawcę narządów z ładnymi wskazówkami!

:
Są pikne :)

Się rozmarzyłem :)

:
kadarius napisał:
lub zegarek na dawcę narządów z ładnymi wskazówkami!




właśnie za takim czymś sie rozglądam, no i co ważne wskazówki musi mieć pozłacane. Wostoki ze stop sekundą to jest ogólnie towar deficytowy, na allegro nie trafiają się zbyt często, na starociach w Bytomiu też nie :(

:
no jest jeszcze ebay - ale to chyba tylko ostateczne wyjście - no chyba że trafi się cały, dobry i ładny...

:
Kadarius:

Koperty w tych Komandirach są identyczne jak w niektórych wostokach na 2209/2214 - można polować na ładne koperty do nich lub całe zegarki na wymianę kopert - a 2209 w takiej kopercie daje się dość często kupić w stanie idealnym - ostatnio zgarnąłem pozłacanego z alledrogo za 30 zeta, praktycznie nówkę (ma może ze 3 maleńkie ryski od przekładania z miejsca na miejsce - reszta lustro) usprawiedliwię się jednak tym, że były tragiczne fotki :P . Jeśli chcesz popytam moich bazarowych dostawców czy nie mają takich kopert - czasem coś mi fajnego potrafią wykombinować.



Co do stop sekundy to ma ją w ruskach:

- sportivny / szturmańskie Gagarin

- wostok 2234

Szturmańskie chrono na 31659 (rozwojowa wersja 3133 z lat 80, dziś juz nie produkowany).



Alamo:

"Dynks masz co blokuje koło minutowe, połaczony z tiredem... "

uzupełniając:

W tych dużych stoperach Sławy blaszka dociska i zatrzymuje bezpośrednio koło balansu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.