Seiko 5 w podejrzanie niskiej cenie
Odpowiedz do tematu

:
Zainfekowany :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Na ebay też jest że system paypal przetwarza płatności ... ciekawe na co przetwarza , może to taka niszczarka ;)

:
zdjęcie jest jumnięte z Timewares, a ci mają tego łocza sporo drożej, nie wygląda to dobrze, choć rydzykować można

http://www.ebay.com/itm/S...=item5ae2f16d50

Blaz
[Usunięty]
:
Uuuu, aukcja usunięta. :cry:

:
Jap. dostałem maila z ebaya żeby nie płacić :cry:

Cytat:
We'd like to let you know that eBay has ended an item you were bidding on for breaching of one or more of our policies. As it's important that eBay maintains member privacy, we can't tell you exactly why the listing was removed.

Any offers or bids placed on this listing are now null and void. If you were the winning bidder, you're no longer obliged to pay for the item:

170758158089 - Seiko 5 Military Nylon Strap Automatic Watch SNZG15K1

Here's what you can do if you've already paid for the item:

If you won the item and you've already paid for it, you can choose to reverse the payment or ask the seller for a refund. If you've already received the item you've the option of accepting it or returning it to the seller for a refund.

1) Contact the seller
2) Contact your payment provider
3) Report that the matter hasn't been resolved

- Contact the seller

At this stage, we recommend that you contact the seller and discuss the situation. These situations can often be resolved with a friendly conversation.

Check your email account for any previous emails you received from the seller - these may contain their contact information. Unfortunately, we can't give you the seller's contact details.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Ja już kliknąłem na Anuluj, ale jeszcze na paypalu nie mam zwrotu pieniędzy.

:
No to teraz anulować wpłaty na PayPal i po problemie :wink:

:
Tylko dlaczego piszą by nie placic?
Kto dobrze abla po angielsku..moze faktycznie sprzedawca mial jakas mega promocje sejkaczy :D

Ostatnio zmieniony przez Monter 2012-01-07, 18:55, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
ja nawet nie zdążyłem doładować konta :roll: , no szkoda, już się napaliłem na tego seikacza :evil:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ściągałem takie z timewares dla jednego z kumotrów - bardzo sympatyczna piąteczka. Szkoda, w takiej cenie byłby hit! :mrgreen:

:
Pay Pall doładowałem błyskawicznie, miałem płacić już, ale jeszcze zerknąłem tutaj no i zonk.

:
Anulowałem płatność w paypal

:
Też anulowałem i mam już zwrot.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Piszą, że by nie płacić, jeśli jeszcze nie zapłaciłeś. Jeśli zapłaciłes - to anuluj.

U mnie na PayPalu kasa wisiała jako niepodjęta, więc anulowanie transakcji trwało 10 sekund.


Szkoda. Też się napaliłem jak szczerbaty na suchary.

Pozdrawiam
Eryk

Blaz
[Usunięty]
:
chomior napisał/a:
Też anulowałem i mam już zwrot.


Ja pewnie będę miał w poniedziałek, bo leciałem via karta podpięta pod paypala.

Chyba chodzi o to, że nagle tyle przelewów na konto niezweryfikowanego użytkownika.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.