Omega
Odpowiedz do tematu

:
Bez macanka trudno ocenić .
Za mało coś napisów Co-axial ;) , mniemam że na wachniku powinien też być

:
Darek była jeszcze wersja 39,2 Omega Aqua Terra 150m Gents 2503.80.00
ale tu niezgadza mi się wielkośc indeksu przy dacie.... sam ju z nie wiem zgłupiałem bo za dużo tego było a ten model jest często podrabiany więc ryzyko jest duże.

[ Dodano: 2011-12-18, 21:06 ]
Tu się zgadza:
http://www.watchfinder.co.../000/item/12158
a tu już nie:
http://www.omegawatches.c...ometer/25038000

[ Dodano: 2011-12-18, 21:08 ]
Rudolf a tu jest zdjęcie dupki:

Ostatnio zmieniony przez Santino 2011-12-18, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
Kuba
:
przy dacie to nic nie powinno być ;)

:
Różne dupki widziałem :) , czyli to starszy model .

:
Jest krótszy indeks godzinowy a za nim prostokącik lumy, przynajmmniej tak na zdjęciach wygląda.

Kuba
:
Bez indeksu jest w mniejszej wersji.

Rudi - oczywiście, że to starsza wersja - nowej nie ma niebieskiej.

:

Niby się zgadza ale , te zdjęcia z aukcji to mnie oczy bolą od patrzenia .

:
Po tym co widziałem na taobao, to bał bym się kupować taki zegarek bez szczegółowych "badań" na właściwym przedmiocie, na podstawie fotek, nigdy.

:
Zwróccie uwagę na mostek balansu.
Nie znam tego werku, wiem tylko że to mod 2892 - ale z tego co pokazaliście wynika że były dwa mostki rózne.

:
Ano były i tu leży omega pogrzebana , 2500 , 2500a , 2500b i 2500c - tylko datą się różniły , może mostkami też

:
Czyli wiem, że nic nie wiem :roll: dzięki chłopaki za osąd, zdaję sobię sprawę, że jest zbyt wiele niewiadomych by pokusić się o jednoznaczne stwierdzenie. Zobaczymy czy sam sprzedający zechce rozwiać te wątpliwości, na razie cisza.

Kuba
:
Dzwoniłeś do niego ?
Swoją droga podziel się co tam napisze , bo zaciekawiła mnie ta sprawa

:
Nie napisałem maila, jak nie odpisze to zadzwonię.

Kuba
:
Wg. mnie fejk.
Nie pasuje mi biala data,ktora jest wytykana jako najszczestszy blad w podrobkach z czarna tarcza.
Nie znam sie na omegach, ale jestem na 100% pewien,ze taki blad byl wlasnie gdzies wytkniety.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.