Zegarki Polska 2012
Odpowiedz do tematu

: Zegarki Polska 2012
Mam pytanie, czy zegarki z tej strony nie są aby podróbkami?
http://zegarkiipilka.pl/

:
Nie mam pojęcia o co tam chodzi, pewnie o reklamy, choć podpisuje się osoba skądinąd znana - Władysław Meller
Tylko co to za hand-made zegarki w postaci najtańszego Esprita (co to w ogóle jest?) z przyklejoną do tarczy śmieszną piłeczką? Ała, przepraszam - dla mnie jakieś nieporozumienie i bezguście...

hrg.pl
:
wahin, nie używają zastrzeżonej nazwy Euro 2012, tylko Polska 2012 :???:
Cytat:
Tuningując istniejące na rynku zegarki różnych marek

Tuning sie to nazywa :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez wielebny 2011-12-13, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Matko Boska...

hrg.pl
:
split, spójrz na listę partnerów, kolejny biznesik :???:
A zegarki, no cóż, z tą piłeczką, jak pisanki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Matka Boska też pochylała się by spracowanymi dłońmi podnieść kesef leżace na ulicy :razz:
Następny target dla naszych miłujących sprzedawców - zdechłe delbany z kalkomanią swastyki.

Arek
[Usunięty]
:
te zegarki są wystawione na allegro przez salon OCDC więc pewnie i mają je w sklepie, czyli nie podróbka :roll:


oo, nawet odnośnik do sklepu jest

Ostatnio zmieniony przez Arek 2011-12-13, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Użyj kalkomanii będziesz miał stuningowany zegarek :P

:
Nie rób sobie jaj z pogrzebu ...

Tak zupełnie na serio : inicjatywa biznesowa jak wiele innych, i moim zdaniem tak należy ją oceniać. Nie mogli użyć zastrzeżonej nazwy "EURO 2012", to zrobili 'Polska 2012". Zawsze się trochę z tego targetu kasiory zgoli, dobry pomysł i MUA w pełni popiera :-) Ale MUA jest oportunista i wyprana z etyki do cna śfinja, a mordzie mojej brakuje ładunku górnolotnych frazesów - to sobie mogę popierac do woli biznesowe inicjatywy firmowane przez kizowisko :-)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-12-13, 20:01, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Strona pstrokata jak dziecięce kolorowanki. I te mrugające oczka... :???:

Czekajcie, czekajcie... A tam nie pisze kolega znany z miłości do wszystkiego powyżej 30 tysięcy PLN? :mrgreen:

:
A gdzie w tym legendarna sztuka zegarmistrzowska?
Gdzie fioletowe tchnienia Krówki Milki przenoszone delikatnymi dłońmi siwowłosego genewskiego zegarmistrza, na jedyny w swoim rodzaju duch wahnika?
Gdzie tak chętnie przywoływany dobry gust i zasady etyki?
Gdzie poczucie elitarności i ekskluzywności wynikające z zajmowania niewątpliwie czołowej pozycji wśród najlepszych?
Gdzie Etos, Sretos oraz Aviomarin?

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
W dupie :-)

:
Że niby tak :shock: ?


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Tylko i wyłacznie to miałem na myśli - przecież to wprost metafora szlachetnej pasji. Zwłaszcza ten Esprit co mu zrenderowana kalkomania zakrywa indeksy :P

:
chomior napisał/a:
Gdzie tak chętnie przywoływany dobry gust i zasady etyki?

Się nie znacie melepety, w dobrym guście jest szczególnie ten pierwszy Cerruti za 8 stówek :mrgreen:
Chyba nie było gdzie przykleić piłeczki :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.