Podróbki Atlanticów?
Odpowiedz do tematu

: Podróbki Atlanticów?
Tak się zastanawiam, jak sądzicie, czy moje ulubione Atlantici też podrabiają? Widziałem kiedyś na allegro coś dziwnie podejrzanego, ale nie byłem pewnie, w końcu firma nie jakaś topowa..

Ostatnio zmieniony przez 2011-11-06, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
:
andrewjohn napisał/a:
Tak się zastanawiam, jak sądzicie, czy moje ulubione Atlantici też podrabiają? Widziałem kiedyś na allegro coś dziwnie podejrzanego, ale nie byłem pewnie, w końcu firma nie jakaś topowa..

Jeśli masz na myśli ogólnie firmę Atlantic, to jak najbardziej. Swego czasu było na alle kilka A. (chyba worldmaster) z jakimś szajsowym kwarcem w środku. Ale to chyba "rodzima" produkcja na potrzeby naszego kraju. :mrgreen:
Więc podrupka kiepska łatwa do rozpoznania, rzec można chamska.

:
Worldmastery były podrabiane, także przemysłowo. Widywałem ze standardowym mechanizmem chińskim w środku.

:
dzisiaj na Kole widziałem Originala, na kwarcu, za jedyne 400 zł. Nie chciało mi sie go otwierać, ale ponocćkwarc był "sygnowany" :mrgreen:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
ALAMO napisał/a:
Worldmastery były podrabiane, także przemysłowo. Widywałem ze standardowym mechanizmem chińskim w środku.

No to przynam, że jestem zaskoczony, bo to świadczyłoby o dużym popycie na zegarki Atlantic w świecie, a słyszłem, że marka znana jest własciwie tylko w Polsce i najblizszej okolicy...

:
Ale one specjalnie do nas "szły" tak jak i podróbki komandirów i seiko 5 (choć te ostatnie to podobno u nas z "aseikon" były wyskrobywane) :razz:

:
przeszukajcie alle - wczoraj widziałem dwa rodzynki z zuanami w środku

:
kaczor76 napisał/a:
przeszukajcie alle - wczoraj widziałem dwa rodzynki z zuanami w środku

Tak z ciekawości- podaj linka.

:
Rzeczywiscie są i nawet ktoś to kupuje...

:
Jeszcze jeden TU
Ten się przynajmniej przyznaje.

:
Te wskazówki sekundnikowe to zarąbiste mają... :roll:

Ostatnio zmieniony przez andrewjohn 2011-11-14, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Kurcze, ale żeby Atlantiki... :?:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Na okolicznej barachołce stragan z Atlanticami na Rondzie ma się nieźle :smile:

J.

:
Trza podtrzymywac w narodzie legendę ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.