Poliot Luftwaffe
Odpowiedz do tematu

: Poliot Luftwaffe
Zastanawiam się nad zakupem zegarka jak w temacie. Wygląda obiecująco, nazwa dobra jak każda inna, czy ktoś z Was to ma i może napisać parę słów o jakości wykonania i podzielić się wrażeniami z użytkowania ?

:
Nie posiadam tego zegarka, ale możesz się spodziewać przyzwoitej jakości, zegarek jest na werku Poljota 3133, a to sprawdzony i trwały mechanizm. Jakość wykonania koperty, tarczy i wskazówek powinna być bez zarzutu.

Arek
[Usunięty]
:
Teston, a zobacz tego: http://www.allegro.pl/ite...ler_chrono.html



Kolega z kizi sprzedaje, a i tu chyba też jest :roll:

:
Ja tam wolę chrography w stylu bardziej sportowym, niż garniturowym. Na tego Luftwaffe też nie jestem jeszcze do końca zdecydowany z uwagi na nieco za mały rozmiar jak na współczesne standardy. Żeby ten WE Gaz-14 był na mechanicznym werku to nawet bym się nie zastanawiał.

Blaz
[Usunięty]
:
Nie wiem sam... Mam jakieś opory przed mieszaniem w historii. Rosja i Luftwaffe razem to się jakoś kupy nie trzyma... :?

:
luftwaffe tygrysy u-booty - teraz można na nadgarstku nosić sciąge z historii :)

:
Blaz napisał:
Nie wiem sam... Mam jakieś opory przed mieszaniem w historii. Rosja i Luftwaffe razem to się jakoś kupy nie trzyma... :?
Biorąc pod uwagę ich przedwojenną współpracę to trzyma się wielkiej kupy :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.