Kosmonavigator
Odpowiedz do tematu

: Kosmonavigator
Trafiłem tu:

http://www.slava.su/shop/index.php?productID=134

Oferują współczesnego kosmonavigara za trochę ponad 2000zł.

Myślę, że to trochę dużo jak na zegarek oparty na modyfikacji starego poczciwego 2409A (w środku wersja 24 godzinna czyli 2423).

Przypuszczam też, że limitacja to lipa a jednak... kusi coraz bardziej by zaczać odkładac pieniażki:)

Co myślicie?


:
Zegarek bez wątpienia ciekawy, nawet jako replika jest wart zainteresowania....tylko ta cena.

:
Nie podoba mi się jego jajowaty kształt. Ale to przecież kwestia biustu :wink:

Poza tym ponad dwa kółka za rosyjski zegarek bez żadnych komplikacji to sporo...

Arek
[Usunięty]
:
Ale za to z jaką historią :roll:

:
Fakt :wink: Ale za to jaki brzydki :P

Pomogłoby mu satynowanie koperty plus jakiś fajny pasek.

:
Jak na reedycje spokojnie może być.

Ten zegarek to już legenda , a to że ktoś prubuje odcinać kupony , to też znamy już dobrze i nie jest to radziecki/rosyjski wynalazek (vide Omega).

Mam nadzieje że to 24 godzinny mechanizm czy 12 , jeśli 12 no to sorry odpada.

Po nocy to mi sie śnił jego protoplasta

Pagan
[Usunięty]
:
Zimny napisał:
Ale za to z jaką historią :roll:
2kilo za historię :?: W zyciu bym go nie kupił.Jak i żadnego innego zegarka "replikowanego" ze względu na nie_wiadomo_jaką_historię 8) Bulę za konkrety, a nie sentymenta

:
Ja tam bym Pama zanabył jakbym miał kasiurę :P

:
Paganie, są tacy co płacą nie tylko 2k, ale i 20k, i nie za historię, a za opowieści :lol: .... Szanujemy ich :wink:

A ten konkretny zegarek zdaje się ma aspiracje być oficjalnym wskazywaczem rosyjskiego programu kosmicznego. Tylko coś im certyfikacja szwankuje :wink:

:
Ale to jest historia kosmonawigatorowi z palca środkowego wyssana. Moim zdaniem bez sensu.

:
hotwax: zegarek ma wskazanie 24 tyle, że północ jest na dole :)



Chciałbym zaglądnąć do wnętrza oryginalnego i potem do wnętrzności tego zegarka i porównać.

Porównując go z tym z nergrfik (http://www.netgrafik.ch/space4.htm) widać inny odcień górnej części tarczy no i ten sekundnik jakby przeszczepiony z komandira/amfibii...

Z drugiej strony trudno nazwać go reedycją jeśli na stronce piszą prawdę i pierwszy kosmonavigaror powstał w 2003 roku...

:
Są tacy co wolą gdy pólnoc jest na dole to podono jest bardziej czytelne - nie wiem dalej czekam na swój pierwszy 24H

Parnis od Jacksona okazał sie zwykłym 12H tylko tarcza jest dekorowana na 24H

:
O- przypomnieliście mi o reanimacji mojej Rakietki 24h. Jutro muszę pojechać z nią do szpitala :wink:

:
Zegarek niewątpliwie ciekawy, ale nie za tą cenę - w każdym razie patrząc na ceny nowych VE to i tak zabójczo drogi nie jest.

Blaz
[Usunięty]
:
Ja bym sobie ten tęczowy bezel zanabył. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.