Czy ten Riseman wygląda ok ?
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Widziałeś ile mają działów? Policz ile etatów by musieli mieć. :wink:

:
Blaz napisał/a:
Widziałeś ile mają działów? Policz ile etatów by musieli mieć. :wink:

Najwidoczniej nie mają odpowiedniego :wink:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
A już kiedyś pisałem dlaczego nie mają. :wink: Odzież, biżuteria itp działy mają, bo potrafiły to załatwić z allegro. A żadna firma zegarkowa się o to nie stara, bo im to zwisa. Zwisa to najwyraźniej pewnego Stowarzyszeniu. :mrgreen:

:
Bo target Stowarzyszenia nie kupuje na Alledrogo. Co innego, jakby się tam podrabiane Glycyne, Davosy itp pokazały .. Panie, krucjata by była, jakiej jeszcze Świat nie widział ..

:
Nie inaczej Panie dzieju , nie inaczej .. :???:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
zbyszum
[Usunięty]
:
http://allegro.pl/zegarek...1858781431.html
witam patrzcie jaki gość ambitny pomimo usuwania jego aukcji on tylko obniża cenę i jedzie z koksem dalej

wozny_grozny
[Usunięty]
: G-9200 Oryginał czy podróba ?
Witam wszystkich. Jestem nowy w świecie "G" i chciałbym się poradzić was w kwestii oryginalności zegarka G-9200 Riseman.

http://allegro.pl/casio-g...1981052695.html

Czy jest to oryginał ?

Ostatnio zmieniony przez wozny_grozny 2011-12-06, 22:42, w całości zmieniany 2 razy
:
nie muszę się wysilać - fejk mistejk ... beware !
olać .

:
Litera G w miejscu, gdzie powinien być wykres bodajże ciśnienia wskazuje, że jest to podruba.


wozny_grozny
[Usunięty]
:
Dzięki za szybką odpowiedź. To bym się nadział :mrgreen: Szukam właśnie jakiegoś taniego "G", co mogli byście mi polecić do 250zł? A może ktoś z forum ma do sprzedania jakiegoś fajnego g-shocka niedrogo ? :wink:
Zegareczek ma być lepszy niż mój dotychczasowy g-2900. Co powiecie o DW-5600E? Na Alledrogo są po 230zł

Ostatnio zmieniony przez wozny_grozny 2011-12-06, 22:57, w całości zmieniany 1 raz
:
TUTAJ masz ten model za 180zł.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.