Gaz-14
Odpowiedz do tematu

:
Niebieski z nich wszystkich najładniejszy, troszkę szkoda że nie ma stalowego z czarną tarczą, a to GMT to jest bardzo "umowne"

:
No tak, ale te 2 koronki ... prawie jak w IWC Aquatimer :D

Skoro granatowy pasek do czarnego Parnisa Wam nie pasuje, to muszę rozejrzeć się za zegarkiem do tego paska :twisted:

:
Gaz 14 w prototypie był pokazywany z nowym mechanizmem jednokoronkowym i miało to być prawdziwe GMT, jednak coś tam im nie wyszło i pojawił się w handlu z dwoma koronkami jak nie przymierzając "budzik" :lol:

:
W sumie to się ciesz, że do koperty nie wepchnęli dwóch 1801 z Łucza - to byłby dualtimer! :wink:

:
Alamo, była taka męska sława dual time - z dwoma damskimi mechanizmami, z chęcią bym taką nabył, ale to unikat jeszcze większy jak drewniana Rakieta i moja kamienna razem wzięte.



Sylwek - mechanizm z prawdziwym GMT to oni już od niepamiętnych czasów konstruują, ale nic z tego im nie wychodzi :(

:
Karol Kłósek napisał:
Alamo, była taka męska sława dual time - z dwoma damskimi mechanizmami...




Wypisz wymaluj moja Delma :lol:

:
Darek, wrzuć jakąś fotkę

:
Proszę bardzo Karol - mówisz i masz!












:
w mordę jeża - toż to automaty :shock:

:
a co! kto bogatemu zabroni :) :) :)

:
Ciekawe czy gdybym go załozył ciocia na imieninach spytała by mnie czy naszę zegarek promocyjny :P

A już poważnie to bardzo fajny zegareczek :)

:
voli napisał:
Ciekawe czy gdybym go załozył ciocia na imieninach spytała by mnie czy naszę zegarek promocyjny :P



Promocyjny znaczy dwa za cenę jednego ? :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.