Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarki Invicta
Autor Wiadomość
rybak 
Klon Kulisa
Pies czy kot?: rybki

Pomógł: 19 razy
Wiek: 55
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 7264
Skąd: Takatukaland
 #226  Wysłany: 2011-08-05, 20:36   

revolta4 napisał/a:
Jak ja znalazłem w necie strasznie sie napaliłem musze ja miec ale powolo mi przechodzi fajna jest nie ma co mowic , ale trzeba szukac czegos innego ,


A wiesz co Ci powiem, im dluzej sie jej przygladam, tym bardziej mi sie wskazowki za male na nurka jakies wydaja.

Nie pasuja do tego stylu.
_________________
Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
 
 
maciek
[Usunięty]

 #227  Wysłany: 2011-08-05, 20:48   

rybak napisał/a:
revolta4 napisał/a:
Jak ja znalazłem w necie strasznie sie napaliłem musze ja miec ale powolo mi przechodzi fajna jest nie ma co mowic , ale trzeba szukac czegos innego ,


A wiesz co Ci powiem, im dluzej sie jej przygladam, tym bardziej mi sie wskazowki za male na nurka jakies wydaja.

Nie pasuja do tego stylu.


Sam masz za małe wskazówki. :mrgreen: :wink:
 
 
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 47
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6969
Skąd: Działdowo
 #228  Wysłany: 2011-08-06, 03:53   

Wskazowki były by idealne jak ma omega PO , lub alpha
 
 
maciek
[Usunięty]

 #229  Wysłany: 2011-08-06, 07:29   

revolta4 napisał/a:
Wskazowki były by idealne jak ma omega PO , lub alpha


czyli omega z napisem invicta? Zdecydowanie jestem na nie. :roll:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #230  Wysłany: 2011-08-06, 07:37   

Wskazówki są stylistycznie od czapki, przychylam się ku temu naukowemu poglądowi :-)
_________________
 
 
Maro66 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 6 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3504
Skąd: Rzeszów
 #231  Wysłany: 2011-08-06, 10:28   

Przecież tylko ślepy nie zobaczy, że to jest mocna "inspiracja" Omegą PO. :mrgreen:

Czasem można się do czegoś przyczepić ponieważ producent zmienia pewne szczegóły, przez co projekt często traci spójność :razz:
_________________
Time is meaningless, and yet it is all that exists.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #232  Wysłany: 2011-08-06, 11:17   

Invicta ma wiele własnych projektów i kilka zapożyczeń , nie wiem na czym to polega , taka mnogość pozycji , a najlepiej schodzą podobne do innych .
_________________

 
 
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 47
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6969
Skąd: Działdowo
 #233  Wysłany: 2011-08-06, 13:02   

To akurat mi nie przeszkadza ze jest podobna do jakiegos zegara do omegi czy moja invicta do rolka , tyle te wskazowki sa strasznie delikatne jak na taka potege zegarek , wygladaja one jak koksy z blokow gora ciala rozbudowana a nogi cienkie jak patyki ha ha ha
 
 
maciek
[Usunięty]

 #234  Wysłany: 2011-08-06, 18:46   

revolta, popracuj nad składnią. :twisted: :wink:

najważniejsze, żeby nie słuchać melepet, które się kompletnie nie znają. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-08-06, 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 47
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6969
Skąd: Działdowo
 #235  Wysłany: 2011-08-06, 19:01   

matyr co sie czepiasz mojej składni na mazurach tak sie mowi , dochodza słowa jescze ''jo'' i tak dalej :twisted: a pozatym jestes jakis strasznie nerwowy ,podoba ci sie zegar to jest wszystko ok , powinienes sie cieszyc i chwalic zakupem , ja jak znalazlem zegar w necie bardzo mi sie spodobal przedstawilem go w poscie i zadalem pytanie na jego temat , po ciaglym wpatrywaniu sie w niego stwiedzilem ze jednak zrezygnuje z niego bo mi sie wskazuwki nie podobaja sa za male za delikatne do tego zegara i wszystko .Szukam dalej nastepnego swojego zakupu , rozluznij sie zrelaksuj zycie jest piekne :mrgreen:
 
 
maciek
[Usunięty]

 #236  Wysłany: 2011-08-06, 19:23   

eeee... nerwowy? Raczej mi się nie zdarza. :mrgreen:
Wybacz, chodzi mi raczej o sposób pisania postów, a nie o to jak się u Was mówi. Miejsc w sieci wypełnionych niezrozumiałymi, pisanymi na strasznie szybko zdaniami jest wystarczająco dużo, nie przenosmy tego tutaj.
I tyle, nie mam przecież zamiaru nikogo urazić.
A co do zegarka, to jest tak piszesz - jestem nim zachwycony i cieszę się, że go kupiłem.
Tyle z mojej strony. Peace.
 
 
pawwd 
Ryżowy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 308
Skąd: Łódź
 #237  Wysłany: 2011-08-09, 20:06   

Dojechała Invicta Chocolate Ocean wysłana 4 /08 Brooklyn NY, w Polsce 8/08 w komplecie z pudełkiem, papierami i przywieszką :mrgreen: . Kumotr matyr obfocił więc tylko kilka słów z pierwszego wrażenia. Rozmiar męski - 46mm. Ci, dla których rozmiar ma znaczenie, będą zadowoleni. Wykonanie koperty na bardzo dobrym poziomie, ładnie wyprofilowane uszy, dobrze leży na nadgarstku . Tarcza czekoladowy brąz – kolor oryginalny i przyjemny dla oka, rzadko spotykany w diverach. Wskazówki, wbrew temu co pisały niektóre melepety, bardzo dobrze pasują do tarczy i nadają lekkości „temu zegarku”. Z minusów zapięcie bransolety mogłoby być lepsze.
Bardzo wysoki fun factor (stosunek ceny do wielkości banana na pysku).
Dla tych, którzy mają wątpliwości czy brać – brać!
Jednym słowem jestpanbaaardzozadowolony :mrgreen:
 
 
maciek
[Usunięty]

 #238  Wysłany: 2011-08-09, 20:28   

pawwd napisał/a:
Dojechała Invicta Chocolate Ocean wysłana 4 /08 Brooklyn NY, w Polsce 8/08 w komplecie z pudełkiem, papierami i przywieszką :mrgreen: . Kumotr matyr obfocił więc tylko kilka słów z pierwszego wrażenia. Rozmiar męski - 46mm. Ci, dla których rozmiar ma znaczenie, będą zadowoleni. Wykonanie koperty na bardzo dobrym poziomie, ładnie wyprofilowane uszy, dobrze leży na nadgarstku . Tarcza czekoladowy brąz – kolor oryginalny i przyjemny dla oka, rzadko spotykany w diverach. Wskazówki, wbrew temu co pisały niektóre melepety, bardzo dobrze pasują do tarczy i nadają lekkości „temu zegarku”. Z minusów zapięcie bransolety mogłoby być lepsze.
Bardzo wysoki fun factor (stosunek ceny do wielkości banana na pysku).
Dla tych, którzy mają wątpliwości czy brać – brać!
Jednym słowem jestpanbaaardzozadowolony :mrgreen:


Super, że Ci się podoba.
U mnie ten banan na pysku z upływem czasu wcale nie maleje, powiedziałbym, że wręcz przeciwnie. :mrgreen: No i nie namawiaj tych melepet, nas dwóch z tym zegarkiem wystarczy. :twisted:
Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-08-09, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
revolta 
Prezes Uncle Bens'a


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 39 razy
Wiek: 47
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 6969
Skąd: Działdowo
 #239  Wysłany: 2011-08-09, 20:32   

Co dwoch to nie jeden :mrgreen:
 
 
Czino
[Usunięty]

 #240  Wysłany: 2011-08-09, 20:40   

Dajcie jakiegoś linka panowie do tej invicty ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum