...Klub i Zegarek Klubowy?
Odpowiedz do tematu

:
Wydaje mi się że większość z nas będzie optowała za diverem lub pilotem. Ja osobiście byłbym za jakimś fajnym pilotem z centralnym sekundnikiem, takim klasycznym jak Archimede Kadariusa, w kopercie max 44 mm.

:
Mnie lotnik pasuje (nie mam zadnego), ale bylej MM tez jestem ciekawy. Zdaje sie ze homara ma sporo Kolegow...

:
Chłopaki, więc zacznijm od początku :wink:



Ankieta na typ zegarka :



1. garniturowy

2. lotnik

3. nurek

4. sportowy bliżej nieklasyfikowany :wink:



Ja też chciałbym lotnika, ale dostosuję się do wyniku demoratycznych wyborów. Najwyżej pozakłądam lewe konta i będę głosował na 3 ręce i 4 nogi :wink: :lol: ...

:
...z chińskim nurkiem to może być problem, chyba że Mewa z tym kalendarzem do bani :wink: . Z drugiej strony, bazgrać coś na tarczy lotnika też jakoś dziwnie (jak dla mnie).



... rób ankietę, sie zobaczy :wink: . Społeczeństwo się będzie wypowiadać i wyjdzie w praniu co i jak :wink:

:
Lotnik z prostym napisem bez zbędnych udziwnień :)

:
Może admini wydzielą wątek i podwieszą jakąś ankietę.

Blaz
[Usunięty]
:
Jak się dziś ogarnę z moimi obowiązkami to zrobię nowy wątek. Ale w zasadzie to o czym, bo się trochę pogubiłem? :D

:
To ja załóże wątek i dam ankietą w sprawie stylu zegarka, a Blaz jak ogarnie domowe obowiązki najwyżej coś tam poprawi jakbym ... zwalił:)

Blaz
[Usunięty]
:
Ano nie ma to jak solidarne wsparcie adminów. :D

Czyńże swoją powinność Hotwaxie. :wink:

:
Blaz napisał:
Ale w zasadzie to o czym, bo się trochę pogubiłem? :D




Na razie to warto zrobić wątek - a o czym będzie to się okaże i zmieni tytuł później :)

Blaz
[Usunięty]
:
Już zrobiony, a dyskusja trwa. :D

http://www.chinawatches.f...und-1,1087.html

:
Kurde. Na razie nikt się na nikogo nie obrazł jeszcze. Hmm :wink: ...

:
Ja tam do końca nie byłbym tego pewny, ja mam listę , stawiam plusy i minusy....jak na razie Maxio -, Spinner -, Blaz-, Rudolf -, ojjj nie wiedzą Kumłotrowie z kim tańczą, jak coś będzie nie po mojej myśli ani chybi poproszę o skasowanie konta....i zaraz się rozmyślę :wink:

:
Ja jeszcze nie oddałem głosu postanowiłem na koniec przechylić szale zwycięstwa na ....

:
Noo Rudolfie jak świetnie dzisiaj wyglądasz.... :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.