Ticino B-Uhr 44mm
Odpowiedz do tematu

:
Iks1984 napisał/a:
A gdzie tam :razz: , kilka tygodni temu stał około 2,67 teraz jest 10 groszy droższy, z tego co czytałem teraz może polecieć i poniżej 2,50 :wink:


Teraz jest 70 centow :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
No tak, jak się z euro przelicza... :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
A gdzie tam :razz: , kilka tygodni temu stał około 2,67 teraz jest 10 groszy droższy, z tego co czytałem teraz może polecieć i poniżej 2,50 :wink:


Ci którzy to piszą nie postawiliby jednego centa na trafność swoich wniosków. Bo gdyby były trafne, to zamiast zajmowac się pisaniem pierdół - byliby bogatsi od sułtana Brunei :twisted:

:
Ale pewnie są i tacy którzy opierając się na takich wyssanych z palca pierdołach, zarabiają w ten sposób i są faktycznie bogatsi od Sułtana Brunei :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Iks1984 napisał/a:
A gdzie tam :razz: , kilka tygodni temu stał około 2,67 teraz jest 10 groszy droższy, z tego co czytałem teraz może polecieć i poniżej 2,50 :wink:


Ci którzy to piszą nie postawiliby jednego centa na trafność swoich wniosków. Bo gdyby były trafne, to zamiast zajmowac się pisaniem pierdół - byliby bogatsi od sułtana Brunei :twisted:


To samo zawsze mówię wszelkim analitykom giełdowym. :mrgreen:

:
Czy chłopaki się na tym bogacą, czy też nie, niech tam dolec leci na ryja i tam pozostanie na czas dłuższy, dla dobra naszych kolekcji :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
To na co czekata? Jazda do forów o polytyce i inszych sronetów i gazet wypiórczych, pisać jaki to strach zawitał z prezydentem Związku... tfu, Najdemokratycznego i Najwolnościowszego Kraju. Ulice pełne wojska i policji, bagnety. Warszawa odizolowana, za to w już Raszynie Al Kaida majchry ostrzy otwarcie...

Zobaczycie,że w pomiedziałek poleci o parę groszy :mrgreen:

J.

Blaz
[Usunięty]
:
Eeee, trudności były przereklamowane. :mrgreen:

:
Odgrzebię stary temat. Na forum trafiłem w poszukiwaniu taniego lotnika z tarczą typu B. Byłem już bardzo bliski zakupu Ticino ale jedna rzecz mnie cały czas powstrzymuje. Mianowicie szerokość paska. Aktualnie posiadam Seiko snk809 z kopertą 37mm na pasku 18mm. Ticino posiada kopertę 44mm i pasek 20mm. Nie wydaje Wam się, że taki rozmiar paska jest trochę za wąski do takiej koperty? Na zdjęciach, zwłaszcza tych robionych centralnie z przodu/tyłu trochę to dziwnie wygląda imho. hmmm

:

sie należy jak nic :D
Ale przy okazji nostalgicznie zauważyłem, jaki fajny był kurs dolara onegdaj cool od tamtej pory taniej już nie było ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Bonthyc napisał/a:
Odgrzebię stary temat. Na forum trafiłem w poszukiwaniu taniego lotnika z tarczą typu B. Byłem już bardzo bliski zakupu Ticino ale jedna rzecz mnie cały czas powstrzymuje. Mianowicie szerokość paska. Aktualnie posiadam Seiko snk809 z kopertą 37mm na pasku 18mm. Ticino posiada kopertę 44mm i pasek 20mm. Nie wydaje Wam się, że taki rozmiar paska jest trochę za wąski do takiej koperty? Na zdjęciach, zwłaszcza tych robionych centralnie z przodu/tyłu trochę to dziwnie wygląda imho. hmmm


Nie wydaje nam się, jesteśmy głęboko przekonani, że powinno być 22mm.
Koperta jest świetna, ale po kilku noszeniach na 20mm robi się irytująco...
Dlatego go sprzedałem...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.