Tag Heuer?
Odpowiedz do tematu

:
A najgorsze w tym jest to,ze wiekszosc "specow" nie rozpozna,bo pudelko jest,napis na werku jest,gwarancja jest i koniec.
Spojrzcie na krzywa szostke w 60 i krzywe wobec siebie cyfry w 35.
Co do werku to z zewnatrz da sie podrobic, bo cal.17 jest oparty na VJ 7765.

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-01-31, 18:37, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ja wiem że się da. I to pokazuję.
To są podróbki kosztujące 1-2 tysie, i laik jest bez jakiejkolwiek szansy by go rozpoznać. Ba, 90% zegarmistrzów tego nie rozpozna, bo V7750 widziała na oczy dwa razy. A że jego klona produkuje sie w Chinach - nie wie 95% z nich ... Masakra :evil:

:
No to nie będę miał Taga na razie :-(

:
Santino napisał/a:
No to nie będę miał Taga na razie :-(

Nie martw się ja kiedyś kupiłem podróbę , to lepiej już nie mieć niż kupować takie guano.

:
Wydaje mi się tylko, że jakiś droższy zegarek to lepiej trochę drożej, ale z pewnego źródła lepiej.
Okazje się chyba nie zdarzają...

:
zdarzają, zdarzają tylko nazywają się okazjami bo zdarzają baaaaardzo rzadko :mrgreen:

mnie się raz czy dwa zdarzyły :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Łobuzie jeden! :twisted: :mrgreen:

:
mi się nie zdarzają :( jakiś spisek .

Andrzej1975
[Usunięty]
:
Witam
Jestem posiadaczem 3 Tag'ów, tego też chciałem licytować ale właśnie doszedłem do wniosku ze to podróbka. Wpisałem numer aukcji na google i takim sposobem trafiłem na Waszą strone :)
Jakis miesiąc temu wystawiłem zegarek na licytacje i licytował go u mnie ktos o podobnym nicku jak wygrany tej aukcji (tzn. zgadzały sie te pierwsze litery i ostatnie litery)
Napisałem do niego i tak jak podejrzewałem była to ta sama osoba, przestrzegłem ją przed kupnem tego zegarka, wyjaśniłem co i jak. Na szczęście uwierzył, podziękował i podobno wycofał sie z transakcji. No wiec chyba wszystko dobrze sie skończyło
Wpadłem w sumie po to zeby przekazać wam ta informacje ale widzę ze stronka jest całkiem ciekawa wiec chyba zostanę tu częstszym bywalcem :)
pozdrawiam

:
Miło słyszeć że jako forum pomagamy również nie zrzeszonym .
Bardzo dobrze zrobiłeś informując o tym że to podróba .

:
Dobrze, ale Allegro robi wszysko co może, żeby utrudniać takie inicjatywy :evil:

trasek
[Usunięty]
:
zawsze mozna wejśc na forum takie jak to i przed kupnem sie po prostu zapytać :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.