koperty w Maryśkach
Odpowiedz do tematu

: koperty w Maryśkach
Szukam najodpowiedniejszej Mariny dla siebie. Wiem już co ma mieć na tarczy: napis Marina Militare, czarną tarczę sandwich, czarne wskazówki i sekundnik. Żadnej daty, power reserve itp. Czyli wychodzi na to, że nie automat.
Dylemat mam co do koperty. Chyba najbardziej podoba mi się stalowa szczotkowana - i tu pierwsze pytanie: czy stalowe występują w odmianach cała szczotkowana, cała polerowana i szczotkowana z polerowanym pierścieniem?
No a drugie pytanie - czy warto dopłacać do tytanowej? Nie mam okazji zobaczyć tego na żywo, a na zdjęciach niewielka różnica pomiędzy titanum a brushed steel.
Ma ktoś z was jakieś porównanie? Jak z jakością wykonania tych tytanowych kopert? Jakie wrażenia z użytkowania? Jak w porównaniu ze stalową?

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2010-12-19, 23:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Korba ma chyba tytanową Maryśkę.

Ja mam z kolei Parnisa radomirowatego który spełnia te kryteria - ale jak rozumiem, musi być z dzindzelem ;) :?:

:
A tak przy okazji - co to jest ta "kanapkowa" tarcza?

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Tarcza w maryskach składa sie z dwóch części połączonych razem stąd nazwa Sandwitch czyli kanapka

:
Aaaaaaaaaaa, no to wszystko jasne :wink:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
a pomiędzy nimi jest na maziana luma na dolnej części jak dżemik :)

:
No a teraz za free / albo za niewielką dopłata Jackson mazia super strong lumą :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
a wracając do tematu tytanowej koperty... ?

Segoy
:
Za free, ale taka super to ona nie jest :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ten ichniejszy tytan jest jakiś ciężki jaka na tytan , kolor dobry.

:
ALAMO napisał/a:
Korba ma chyba tytanową Maryśkę.

Korba nie ma tytanowej Maryśki. Ani nigdy nie miał żadnego tytanowego zegarka, choc parę mierzył. Ja tytanu nie lubię. Dla mnie istnieje tylko STAL. Zegarek im cięższy tym lepszy.

Blaz
[Usunięty]
:
Foch ma tytanową Maryśkę. :wink:

:
Kto jeszcze ma nie ma tytanową Maryśkę :?: :mrgreen: , zardz

Reservoir dogs ...
Czino
[Usunięty]
:
Kto ma czy kto nie ma? :mrgreen:

:
Ja mam tytanową Marychę, jeśli chodzi o wagę to nie organoleptycznie bez ważenia nie czuję się różnicy pomiędzy stalową, wizualnie jest dobrze wykonana jednak pod spodem ma ostre krawędzie, kolor jest jak najbardziej "tytanowy".

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.