Precista PRS-50B
Odpowiedz do tematu

:
kubama napisał/a:
No ślinię się kurde i kiedyś go kupię ale raczej jakiegoś zabytka :)

Trzeba być dobrej myśli i mieć jakieś marzenia. Często się spełniają. I tego Ci życzę.

:
kubama napisał/a:
No ślinię się kurde i kiedyś go kupię ale raczej jakiegoś zabytka :)


mam silne przeczucie, że podzielę twój los...

Ostatnio zmieniony przez pulman 2010-09-13, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
:
kurcze ja do dziś nie mogę sobie darować! miałem w ręku FF z lat 70 (prawdopodobnie) w stanie idealnym i pożałowałem 3,5k zetafonów. Ten jeden raz złamałem zasadę że lepiej kupić i żałować niż żałować że się nie kupiło!

:
Darek, jak mogłeś :razz: , atak na poważnie nie można mieć wszystkiego co by się chciało.

:
kadarius napisał/a:
kurcze ja do dziś nie mogę sobie darować! miałem w ręku FF z lat 70 (prawdopodobnie) w stanie idealnym i pożałowałem 3,5k zetafonów.



:
wiem, wiem - ale nie zawsze ma się na podorędziu kasę jak trafi się przypadkowa okazja :) - gdybym miał przy sobie (choć co prawda nie chodzę z taką gotówką) albo na karcie którą używam na co dzień to bym się nie wahał!

:
Piękny ten FF, ale i tak wolałbym chyba z 6 modeli Przeczyściochy i jeszcze zostałoby mi kupe kasy na inne cuda :grin:

:
może też się przejdę obejrzeć, tylko wyciągnę najlepszy garnitur i buty :smile:

bez chrono fajniejszy, ale cóż... faktycznie jakby ta cena była na pół, to może zacząłbym odkładać i za 2-3 lata... ale tak odpada. Choć to - jak Tomek pisze - kwestia punktu widzenia, który jak wiadomo zależy od punktu siedzenia :roll:

:
Apdejt ;)


Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.