Precista PRS-50B
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Fochu, ja nie wiem dlaczego się dziwisz... Pudełko miał? Miał. Papiery miał? Miał. A wiesz ile teraz kosztuje kolorowy wydruk w Copy General????? :mrgreen: :mrgreen:

:
Tyle siana,bo po pierwsze to uznana marka,po drugie flagowy model a po trzecie cal.1315 ktory tam siedzi to in-house.Mysle,ze stad sie bierze ta cena.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Marka + jakość + lata badań by to stworzyć + marketing i promocja = cena.

To tak w skrócie : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Blaz, pudełka nie widziałem, papierów też. Pewnie oślepił mnie błysk polerowanej koperty ... ale powoli dociera do mnie argumentacja Henryka. Jest w tym sporo marketingu ale BP FF jest tylko jeden. Musze poczytać coś o tym werku. Za OP na in-housie (którego inhałsowość jest dość dyskusyjna w porównaniu z BP) trzeba zapłacić podobnie.

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Wolę in-housy Seiko. Są koszmarnie brzydkie, ale przynajmniej mogę te zegarki nosić na ręku, a nie trzymać w gablotce. :mrgreen:

:
No ceną to mnie troszkę przytłoczyłeś, nawet bardzo troszkę, wiesz co Fochu, Przeczyste są chyba ładniejsze :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Tylko ten dekiel. :mrgreen:

:
Przeczysta wygrywa w kategorii jakość/cena ale BP FF to inny świat. Nie porównujmy dwóch systemów walutowych :)

Foch und Ch.
:
OUCH CCC cena czyni cuda !! a raczej zabija , drogie . Z drugiej strony jak ktoś chce paradować na ręku z Blancpinem musi płacić . Prestiż i tyle czapki z głów i klękajcie narody :wink:

:
Kuba,ta sama sprawa jest z Rolkiem.Tylko tam werki sa mniej skomplikowane (-;
ref.5015 to poezja.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
nice, naprawdę nice, ale mimo wszystko nie za tą cenę, choć ją rozumiem w kontekście argumentów Ąri

:
kubama napisał/a:

Tylko jedna sprawa. Czy ktoś mi może uzasadnić jakoś w krótkich żołnierskich słowach cenę tego zegarka - ok 44tys PLN za wersję bez chrono?

Tyle kosztuje, bo są ludzie skłonni tyle za niego zapłacić. Jakby ich nie było - kosztowałby dużo mniej. Albo by go nie było.
Sam się do niego śliniłeś i ślinisz. Jakbyś był prezesem dużej spółki i zarabiał 200 000zł miesięcznie - kupiłbyś bez mrugnięcia okiem. A to właśnie zegarek dla takich ludzi.

Zawsze pozostaje kredyt w Żaglu - historia zna takie przypadki :mrgreen: :mrgreen:

:
Kredyt mówisz :roll: :mrgreen:

:
Na pewnym forum w ten sposób zostało dość sporo Paranoji zakupionych. Pewnie nie tylko ich... :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-09-13, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
:
No ślinię się kurde i kiedyś go kupię ale raczej jakiegoś zabytka :)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.