Precista PRS-50B
Odpowiedz do tematu

:
Taki komplecik ma sens :wink: choć mi wystarczyła by jedna

:
Kilka fotek mojego egzemplarza.

















Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-13, 10:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Twórcy Przeczystej powinni zainwestować w projekt dekla, bo bidnie to wygląda i psuje trochę ten zacny zegarek :/
Najlepiej gdyby zgłosili się do naszego zespołu projektowego :) Ostatnio takowy zagnieździł się w dziale o zegarkach forumowych :P

:
Nie da się ukryć że nie jest to jego najmocniejsza strona, i należało by coś z tym fantem zrobić.

:
Czyżbyś Sylwestrze miał już coś w planach i chciał zastąpić tą fabryczną nieudolność jakimś swoim projektem? :cool:

:
Nie, jak na razie nie, uważam że to producent powinien dostarczyć każdemu użytkownikowi mowy poprawiony dekiel, koniecznie z papierami :wink:

:
Przygotuj im jakichś projekt, żeby mogli wyrazić swoją wdzięczność :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
nawet gdyby przysłali dekiel, to gdybyś sam go zainstalował, byłby to nędzny składak i papiery by nie pomogły :razz: :wink:

:
Nie wiem czy nie zapędzasz się gdzieś za daleko cny Svedosie. Wstrzymaj swe płochliwe rumaki! Rozmawiamy wszak o wirtualnej marce co to nie ma nawet sklepu w świecie realnym. ;)

Ja idę dziś pomacać nowego BP FF. Już się zapowiedziałem w sklepie.

Foch und Ch.
:
Kyle napisał/a:
nawet gdyby przysłali dekiel, to gdybyś sam go zainstalował, byłby to nędzny składak i papiery by nie pomogły :razz: :wink:


Ja mam certyfikat :mrgreen: :wink:

:
Svedos napisał/a:
Kyle napisał/a:
nawet gdyby przysłali dekiel, to gdybyś sam go zainstalował, byłby to nędzny składak i papiery by nie pomogły :razz: :wink:


Ja mam certyfikat :mrgreen: :wink:


certyfikat hurtownika :lol: :wink:

Kuba - fotkę jaką zrób !!!

:
kubama napisał/a:
Ja idę dziś pomacać nowego BP FF. Już się zapowiedziałem w sklepie.
Napisz coś na temat owej wizyty jak wrócisz

:
hotwax napisał/a:
kubama napisał/a:
Ja idę dziś pomacać nowego BP FF. Już się zapowiedziałem w sklepie.
Napisz coś na temat owej wizyty jak wrócisz


Foto relacja mile widziana, powiedz że dla parafian robisz fotki, bo jak im naręcznych nie pokażesz to Ci nie kupią :mrgreen: :wink:

:
No i byłem 8) Zmacałem dwa

5015-1130-52






i flajbaka 5085F-1130-52





Wrażenia:
- To kawał zegara ale idealnie wchodzi pod mankiet. Świetnie leży. Po prostu ta koperta jest wspaniała!
- Tarcza jest piękna i tyle.
- Bezel też.
- Wolałbym ten bez chrono.
- Ogólnie jestem zachwycony. To jedne z najpiękniejszych zegarków jakie widziałem. :o

Tylko jedna sprawa. Czy ktoś mi może uzasadnić jakoś w krótkich żołnierskich słowach cenę tego zegarka - ok 44tys PLN za wersję bez chrono? Czy ten mechanizm jest jakiś superwybitny? Ma 5 dni rezerwy chodu dzięki 3 bębnom ale więcej nie wiem. Gdyby kosztował ok 20tys PLN to bym nie dramatyzował ale 2 razy tyle musi mieć dla mnie głębsze uzasadnienie.

Dobra tylko bez oklepanej złośliwości o słis kłalita. Ktoś coś wie czy to chłit martetindowy? :)

Foch und Ch.
:
Piękny zegarek i nawet dwa piękne. Cena .... nie wiem nawet co napisać :shock:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.