Czarny Sea Shark i zmiana tarczy
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Czarny Sea Shark i zmiana tarczy
Spinner i Maxio - marudy jedne - ciągle powtarzali, że Sea Shark to be, bo ta biała obwódka na tarczy. Albo więc nasi koledzy mają wielki dar przekonywania, albo nasze forum już wnikliwie czytają w Stanach, bowiem przy okazji wprowadzenia nowego koloru tarczy w Sea Sharkach zmieniono też tarczę.



Było tak:



A jest tak:





Zmiana dotyczy tylko czarnej tarczy.

Co ciekawe - biała obwódka tarczy była cechą charakterystyczną Sea Sharków, bowiem bliźniaczy model - Corsair - który jest na ETA, a nie na Miyocie, białej obwódki nie ma w żadnym modelu:







Oczywiście to kwestia gustu, która wersja komu się podoba. W moim żółtym biała obwódka bardzo mi pasuje. :wink:

:
...i o to chodzi, i o to chodzi :) .



...ten biały sekundnik jest czaderski :)



BTW - nigdy nie mówiłem, że Benek jest be :P





EDIT: co trzeba zrobić, żeby posiąść takie cudo?



EDIT 2: i na szczęście bezel jest czarny :D

Blaz
[Usunięty]
:
Biały bezel w moim żółtku pochodzi właśnie z Corsaira. :D



Co trzeba zrobić? Mieć 199 dolarów (plus 35 dolarów wysyłki) w przypadku Sea Sharka lub 369 dolarów (plus 35 dolarów wysyłki) w przypadku Corsaira. :D

:
Eeee tam stary z białą obwódka ładniejszy :wink:

:
kubama napisał:
Eeee tam stary z białą obwódka ładniejszy :wink:






...no w tym czarnym to jeszcze to nawet wygląda :wink: , ale za to jest tam czarna sekunda :P





EDIT: no i 3 setka stuknęła

:
Mnie też bardziej pasuje ten czarny z białą obwódką, ale po prostu może się jeszcze nie przyzwyczaiłem :wink:

:
bardziej tool 'owo wygląda bez obwódki. To nie znaczy, że z obwódką było źle, tylko inaczej. Ale w przypadku tego typu zegarków mniej na tarczy znaczy lepiej (chyba że ktoś lubi stylistykę Breitlinga, wtedy odwrotnie :P )

:
Obwódka powodowała że to była paszcza rekina z zębami......teraz zostały tylko zęby. :wink:

:
Z białą obwódką był fajniejszy :wink:

:
Najbardziej podchodzi mi różo... czerwony :wink: , ale na tym czarnym z pierwszej fotki też można oko zawiesić - jest taki bardziej "podwodny".

Blaz
[Usunięty]
:
svedos napisał:
Obwódka powodowała że to była paszcza rekina z zębami......teraz zostały tylko zęby. :wink:
O to to! :D

:
Kuuuurna, noooo... teraz to jest cos - wygląda lepiej... :) Kurka, możesz sie dowiedzieć czy czerwony lub pomarańczowy takze bedzie miał nową tarczę? Sekundnik jakby ciut zbyt widoczny... Ale i ten nowy chyba nienajlepiej sfotografowany...



Ale dlaczego Łukasz "maruderzy"? "Marudy" to i może...:)

:
No no, czarno-czarny nawet zaczyna jakoś wyglądać.

Coś jakby obok Sumo leżał. :)

Tylko ten mało subtelny biały sekundnik...



P.S. A to jest czarny, czy „dark grey”?

Bo jak naprawdę czarny, to zara kupuję. :)

I na oficjalnej stronie jest nadal to białe koło wokół tarczy...

:
Jesli juz miałbym wybierać to czarny z białą sekundą , czarnej sek. na czarnej tarczy nie widać lub słabo , a powinna się wyróżniać.

Blaz
[Usunięty]
:
Spinner - czeski błąd. Poprawię na "marudy". :wink:

Tylko czarna tarcza będzie poprawiona. I biała, ale to się rozumie samo przez się. :wink:

A co do zdjęć - pierwsze jest firmowe, a drugie nabywcy, więc może dlatego takie trochę słabe.

Telekom - i może tego nie widać, ale na pierwszym zdjęciu to jest grey, a na drugim najprawdziwsza czerń. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.