"Gotowanie dziczyzny" czyli jak powstaje Dzik i So
Odpowiedz do tematu

:
Byłbyś wtedy nieogolonym małym Azjatą :P

:
Kto wie co tam im w tym ryzu daja?Hormony jakies alboco...




Hej,ho!
Franciszek Trabka

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Przestudiowałem temat bardzo dokładnie i nie dostrzegłem najważniejszej czynności, jeśli chodzi o ukłalicenie zegarka. Mianowicie nigdzie nie ma fioletowej krowy z Alp, która językiem onym kłalitnym mlaśnie zegarek po złożeniu. W związku z tym te zegarki to jakaś podróba, na pewno chińska. Tfu!
I przywieszki nie ma, wstyd!

Super Podpis Bulwo
:
Stig napisał/a:
Przestudiowałem temat bardzo dokładnie i nie dostrzegłem najważniejszej czynności, jeśli chodzi o ukłalicenie zegarka. Mianowicie nigdzie nie ma fioletowej krowy z Alp, która językiem onym kłalitnym mlaśnie zegarek po złożeniu. W związku z tym te zegarki to jakaś podróba, na pewno chińska. Tfu!
I przywieszki nie ma, wstyd!


Oj tam oj tam krowa to nasza mućka i mlaska przed samą wysyłką

:
turbiss napisał/a:
Stig napisał/a:
Przestudiowałem temat bardzo dokładnie i nie dostrzegłem najważniejszej czynności, jeśli chodzi o ukłalicenie zegarka. Mianowicie nigdzie nie ma fioletowej krowy z Alp, która językiem onym kłalitnym mlaśnie zegarek po złożeniu. W związku z tym te zegarki to jakaś podróba, na pewno chińska. Tfu!
I przywieszki nie ma, wstyd!


Oj tam oj tam krowa to nasza mućka i mlaska przed samą wysyłką

Koperty zakleja jezorem :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
byś sobie Svedos chociaż milkę w fioletowym opakowaniu na biurku położył, coby się ładnie kadrowała... a tak - dupa! nie ma kłality!

a kto ci zdjęcia robił? ta sekretarka co spod biurka wyszła?

Skate or die!
:
Damian napisał/a:
że tam siedzi przebrany azjata

Przecież już od dawna wiadomo, że Svedos i ALAMO to dwa chińczyki, z jednej chińskiej matki i jednego ojca, też chińczyka .. :grin:
Panie Wang Li Svedos - fajny fotoreportaż. Czekam na jakiś filmik :idea:

:
prezesso79 napisał/a:
...a kto ci zdjęcia robił?...

Musi samowyzwalacza jeszcze wykorzystuje haniebnie za marny wikt (bez opierunku) :idea: :razz: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
sylwek
[Usunięty]
:
Svedos, a Osoba to te lunetkę na stałe tak ma w tym oku :?: :evil:
jak tak,to w 6-ym Terminatorze rola pewna :mrgreen:

:
...zrobiłem szybki test na kłalitę stanowiska pracy...i mi się wszystko zgadza...



sylwek
[Usunięty]
:
Maxio, noooo,,, kreski proste ,, ale bezel klekoce Panie :twisted:

:
...ja o stanowisku pracy te dowody pokazałem, a nie o bezelu co to tam klekocze gdzie nie popadnie

:
Maxio, oplułem monitor :lol:

Segoy
:
Sobie Maxio naszkicowal dwie funkcje w paincie i mi tu udowadniac bedzie,cholerka... :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
...te, magister...nie cfaniakuj...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.