Sirius Lotnik
Odpowiedz do tematu

: Sirius Lotnik
Zakupiłem sobie właśnie pasek

http://www.allegro.pl/ite...ik_22_26mm.html

cena nie jest wprawdzie najniższa ale pasek jest gruby, miękki i posiada skręcaną klamerkę w stylu Panerai.



W wolnej chwili pstryknę własne zdjęcia.

:
Podpinam się pod temat, ja wczoraj u mocnego znalazłem taki oto paseczek, typowy lotnik z nitami.



http://www.allegro.pl/ite...owy_gratis.html

:
...svedos, ten jaśniejszy brązowy, taki jest nie regularny kolorystycznie :wink: , dla mnie bomba.

:
Też z tych oferowanych najbardziej mi się podoba.

Blaz
[Usunięty]
:
Ech, koledzy, ja nie podzielam entuzjazmu... To znaczy nie za takie pieniądze...

:
...pieniądze to inna sprawa :P

Blaz
[Usunięty]
:
120 PLN to 40 dolarów, a za 40 dolarów można na ebayu znaleźć ciekawe lotniki. Na forach też. Ale jak to zboczony jestem i pasków szukam wszędzie. :wink:

:
Nie Ty jeden, mam różne paski np. z TSS, niemniej tam akurat nie było nieczego tak masywnego jak pasek z tytułu wątku. Mógłbym wprawdzie zamówić coś u Korby ale po zakupie klamerki cenowo wyszłoby mniej więcej na to samo.

:
Blaz napisał:
120 PLN to 40 dolarów, ...




...ale on kosztuje 74 PLN :P

:
Ale 120 kosztuje ten mój :D

:
120 zł to by przeszedł wartość nie jednego z zegarków z mojej kolekcji 8)

:
No wiesz, to jak z podwajaniem wartości Trabanta: wystarczało zatankować do pełna 8)

Blaz
[Usunięty]
:
Hehe. :D



Nie, no oczywiście rozumiem Teston. Ja po prostu generalnie jestem jakoś niezbyt nastawiony do tych pasków oferowanych przez tych dwóch sprzedawców na allegro i jeżeli w takiej cenie chce szukać paska to grzebię w ofertach na wus lub network54 lub proszę strapmakerów. :wink:

:

:
No i bardzo ładnie wyszło, choć ja wolałem potwora na brązowym - takie mam nowe zboczenie, ze jak zegarek czarny - to pasek brązowy. Mniej trzeba potem wybrzydzać przy zmianie garderoby ... :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.