Unitas 6497\8
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Unitas z centralną sekundą - Tourby
Co prawda werk niechiński, ale że Unitasa posiada pewnie z połowa chińskich czasomierzy, które są u nas na stanie, więc w tą stronę mnie dziś zawiało. :wink:

Tourby Watches - niemiecka manufaktura robiąca głównie piloty. Cenowo dla mnie nie do przyjęcia, ale popatrzeć można wszak. :wink:

Firmę na kizi i gmt zjechali równo, a moje doświadczenie szperacza zegarkowego mówi mi, że w 99 procentach przypadków, gdy jakiś zegarek na tych forach zmieszają z błotem, to coś w nim musi być interesującego. :twisted:

I znalazłem to coś: Unitas z centralną sekundą. Jak wam się podoba? :wink:



Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-05-13, 12:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetny.
Taka podrupka Mezaliansa :lol: ...

:
...a wiela on płaci? Stowa zdaje się też wpina tego unitasa do swojego lotnika

:
Nie widze nic w tej firmie co by mozna zbesztac , calkiem przyzwoite zegarki .
Podoba mi sie ten lotnik .

Blaz
[Usunięty]
:
Podobnież według znafcuf części mają chińskie, a to od razu i na wstępie dyskwalifikuje wszak. :mrgreen:

Ten model będzie dostępny od sierpnia tego roku. Inne modele można zobaczyć np. tu:
http://myworld.ebay.pl/tourby_watches/

Mają nawet wskazówki do Mołni. :wink:

:
Tracza i koperta świetne, wskazówki z Mezaliansa ... też świetne. Jakbym miał kupowac lotnika to tylko z centralną sekundą i koniecznie z niebieskimi wskazówkami.

Teraz mechanizm. Sam pomysł przerobienia Unitasa jest git ale wykonanie mnie nie przekonuje. To koło pośrednie wygląda jak wytłoczka z plastiku. :???:

Ile sobie winszują za taki sikor?

Foch und Ch.
:
Jak dla mnie pierwsza klasa, tylko ta cena :mrgreen: :wink:

:
Wiele sobie winszują za pomalowanie wskazówek i tarczy na zółto :D
Mi się podoba ta kolorystyka :) można łatwo mezaliansa zmodować żeby tak wyglądał :smile:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Bardzo sympatyczny...choc z cenami ich chyba powalilo!!

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
anduril
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Podobnież według znafcuf części mają chińskie, a to od razu i na wstępie dyskwalifikuje wszak. :mrgreen:

Toż wedle tej reguły moja Adria, co tika, jest doszczętnie niekoszerna... toć nie dość, że pochodzenie nieprawomyślne, to sercem tkwi w ChRL :shock:

Wozu
[Usunięty]
:
Tak, no więc...
jak zobaczyłem w ofercie cenę dla mnie do przyjęcia to okazało się, że to za wskazówki cena ;)
Jak będę miał mezaliansa to mi to w zupełności wystarczy, cho koperta i tarcza bardzo ładna.

:
http://cgi.ebay.pl/Tourby...=item2302d9002d

Mechanizm z Hamiltona kieszonki - 5 kilo zlotowek :o
Kubama,robimy zegarek na moim walthamie marquis i puszczamy za 3 kilo? :lol:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Jash
[Usunięty]
:
Bardzo fajne zegarki. Unitas z centalną sekundą to jak dla mne mega zajebioza. Szkoda tylko że czcionka "made in dżermany" tak trochę nie pasuje. Poza tym ekstra.

maciek
[Usunięty]
:
fajny jest. nawet bardzo. a najfajniejszą to ma cenę. :wink:

yanek
[Usunięty]
:
Ja chce Unitasa z centralną sekundą!
Najlepiej Stowe Fliegera :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.