Czy to dobry zegarek?
Odpowiedz do tematu

: Czy to dobry zegarek?
Być może powinienem wpisać tego posta w innym dziale... W razie czego proszę o przeniesienie. Pytanie: czy to oruginalny zegarek i solidny sprzedawca? Coś mi za tanie te Tissot'y. Oceńcie. Może ktoś kupował u niego i potwierdzi, że wszystko ok?

http://allegro.pl/tissot-...1955711847.html

:
Ja bym nie zaryzykował - Tissoty są strasznie często podrabiane - pełno tego na Taobao itp. Nie miałem styczności z tym sprzedawcą (może faktycznie w Anglii są tak tanie) ale dla mnie cena lekko podejrzana. Zapytaj Janka siedzi na wyspach to Ci powie, czy da się tak tanio.

:
hmm, po wyguglowaniu pokazuje ceny w skąpcach, ceneo itp. na poziomie 1200zł więc imo te niecałe 800 które życzą sobie na tej aukcji jest jak najbardziej realne, ale... pewności nie ma :neutral:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-11-29, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Poproś sprzedającego o numer i dystrybutora, sprawdź, jak wszystko ok, to OK :grin:

:
A nic wam ten nick nie dzwoni? :cool:

Gboo.

:
Czy to nie user na kizi?

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie.

:
No na Visodate cena świetna , ale gdzie hak ? :cool:

:
Może był, powiedzmy, forsownie gestykulowany ostatnio :wink:

G.

:
Ej, chyba poproszę jaśniej bo nie kumam Waszej nowomowy.

:
za 888 visodate to miszczostwo swiata :shock: To ladny zegar jest, czarny :wink:

s

:
Wszystkim chętnym na okazyjne Tissoty ku przestrodze :







ten konkretny kosztuje 1100 juanów, czyli około 180 dolarów.

Sprzedawca ma w zasadzie pełną ofertę z tej "zacnej stajni" w podobnie interesujacych cenach ;-)

Tissot to OSTATNIA marka jaką bym kupował wogóle, a poza certyfikowaną siecią sprzedaży - tym bardziej. "Wogóle", ponieważ nie wierze w "szokujące" występowanie w sposób masowy "podróbek" z kompletem pudełek, dokumentów itd, sprzedawanych za 600 zł.

:
Zadam zatem pytanie czy one są Oryginalne Chińskie czy Chińskie Chińskie :razz:

:
Wuj je znajet, pokazałem ci też pozostałe ...
Linków nie będę wklejal, ale zaraz zdjęcia pościągam i sami zobaczycie.

:
Podrobionych PRC-200 jest tyle na rynku że chyba więcej podrób niż oryginałów .
Na Tissoty trzeba uważać .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.