bagelsport
Odpowiedz do tematu

:
Borewicz, jaka srednica tego Bajgla, bo widziałem do tej pory tylko białe w rozmiarze 40mm, a czarne byly chyba 36 mm. Ten ile ma?

:
hulelam, kupowałem u wenqiang8.

karolyfer, normalna 40mm, ten opis jakiś ściemniony jest. Identyczna rozmiarowo koperta jak zwykły MQJ/Bagel Sub.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
No to przy następnych zakupach "po taniości" będzie dylemat biały czy czarny hmmm , w każdym razie - dzięki za informację ;)

:
Też się wahałem i po prostu kliknąłem pierwszy lepszy.

A już na zdjęciach odkryłem, że indeks z pseudo-lumy na 12 ma mały ubytek. Oczywiście nie ma on wpływu na świecenie, bo takowe nie występuje, ale minimalnie drażni. Dobrze, że to nie dla mnie. :D

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Borewicz, czy ten bezel jest ruchomy? Majfrendy radośnie piszą "dual time GMT" a z tego co czytałem to jest po porstu czas 24h, bez możliwości oddzielnego nastawienia/przestawienia na bezelu?
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
hulelam, bezel się nie rusza, gdyż prawdziwe GMT nie potrzebuje przestawiania bezela. Obrotowy bezel 24h to takie uproszczenie , jak się tfurcy nie chce odpowiedniego mechanizmu włożyć.

Tutaj powinno być oddzielne ustawianie strefy dla wskazówki 24-godzinnej, ale jeszcze nic nie przestawiałem, więc nie wiem czy wszystko działa należycie.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Borewicz, mógłbyć proszę sprawdzić? Bo homara Explo 2 (czyli tylko wskazanie 24h) nie chciałbym, za to dual time (czyli oddzielnie przestawiana wskazówka 24h) - chętnie :)
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Faktycznie muszę to sprawdzić, na WUSie piszą że w Bajglach jest 24h, a w Alfach normalne GMT...
Będę w domu, to pokręcę.

Edit: W sumie to by się zgadzało, gdyż pierwowzór był 24-godzinny, a nie GMT. Piszą chłopcy z WUS: "The Rolex Explorer 2 is not a GMT watch."






P.S. 2: Potwierdzam, zegar ma tylko czas 24h, bez indywidualnego nastawiania czerwonej wskazówki. Rolmex pełno giembo. Dobrze że to upominek, bo jakby był dla mnie, to bym uznał że się naciąłem.

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2013-05-23, 10:25, w całości zmieniany 3 razy
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
I ja również ostatnio zamówiłem Bajgla


Ogólnie zegarek ok bo za 30dolców ciężko kupic nawet fajnego kwarca. Dla niektórych może być za mały, ale długie uszy dodają mu trochę "masy". Z załozenia miał być mały i lekki bo to zegar do zadań specjalnych i tyrki ;)

Co do wad to wymieniłbym słabe maskownice bransolety, słabe zapięcie i dodatkowo w moim egzemplarzu niedokładnie są założone wskazówki - nie schodza sie razem na 12tce.

Ostatnio zmieniony przez LukasVanElvis 2013-05-23, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
:
fajnie mu na tym nato, ale rzeczywiście maleństwo...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:


Niechcący trafiłem na takie zdjęcie. Widział ktoś? :shock:

:
Wie ktoś, czy da się jeszcze gdzieś kupić Bajgla? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michal zobacz to czy cos z tego bedzie http://www.ebay.co.uk/itm...=item5d49f65a4f

Ostatnio zmieniony przez g-unit 2014-12-25, 17:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Panowie, 30 dolców to dobra cena za Bajgla w tym roku?
http://www.aliexpress.com...2338488058.html

Jakoś mnie milgauss kręci i tak się zastanawiam...

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
krawiec
[Usunięty]
:
Nowe bagelsporty na horyzoncie. Coś mi przypominają :D , koperta 40mm. Szkoda, że nie ma niebieskiego, brałbym jak rolnik dotacje.


Ostatnio zmieniony przez krawiec 2015-06-13, 09:25, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.