Zaczynamy i witamy!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
spam01 napisał/a:
vodka Witaj :!:
Czy to nie jest aby ukryta reklama :twisted:

Jaka tam ukryta... :wink: i jaka tam reklama... :razz: - to przeciez tak modne dzis: lokowanie produktu :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dzien dobry, chciałem się przywitać tutaj ze wszystkimi, jestem z Czech i nteresują mnie chińskie zegarki. Czytam was już od jakiegoś czasu,ale rejestrować mi się powiodło aż teraz.Jestem zaczynający.

:
george Ahoj :grin:

:
A witaj george.

Ostatnio zmieniony przez xylog 2011-09-27, 18:23, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Witaj George i baw się dobrze. :wink:

Spam
[Usunięty]
:
Ahoj george :!: Robi nam się całkiem międzynarodowo :wink: Pozdrowienia dla bratniego narodu czeskiego :!: No i wreszcie mamy znajomości we wczechach :mrgreen:
Baw się tu z nami dobrze george i nie zajmuj miejsca wśród "martwych dusz" tylko zaglądaj na forum jak najczęściej :!: Bo w kupie siła :!: a kupy nikt nie ruszy :mrgreen: :wink: :!: :grin:

:
Az mi się zrobiło nostalgicznie jak zobaczylem pochodzenie nowego kolegi, i tak mi się powiedziało : ach jo ... Jak krtek a hidinky :lol:

:
george, - Witamy szanownego kolegę! Ech, forum międzynarodowe się nam tutaj robi! Baw się dobrze!

:
george, witaj ...


:
george, witaj, witaj i do roboty, do roboty :mrgreen:

witamy brata Czecha, czuj się jak u siebie.

:
george witamy bratnią duszyczkę :smile:

:
george, Czesc i czolem :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
gregch
[Usunięty]
:
Witam wszystkich, kłania sie północno-wschodnia strona Polski. Do tej pory byłem fanem czasomierzy z ZSRR, a jak poczytałem to forum to zaraziłem się też innymi. Pozdrawiam Grzesiek.

:
cześć george

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.