Dekiel do Parniaka Forumiaka
Odpowiedz do tematu

:
No to mniejsza czcionka :)


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
ja bym zmienił fonta, na jakiś bardziej regularny, o ile na www wygląda on dobrze, na deklu będzie wyglądał jak wydrapany gwoździem, zwłaszcza że samo logo jest narysowany regularną kreską.

:
...przy pierwszej wersji wkładki do dekielka był pomysł na tą czcionkę, ale jakoś kiepsko to wyglądało. Na rysunku, naklejce, kubku czy jakimś innym gadżecie to ma rację bytu, ale na dekielku, to nie będzie dobrze wyglądało. Takie moje zdanie ;)

:
I do tego nadal za duże te litery...
Widziałeś kiedyś takie woły na deklu?

:
Unikalność to nie jest dobra metoda na zniechęcenie mnie do dużych liter :twisted:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Te najlepsze. Ino za duże!

:

:
Bow, drągalu - pomysł zacny ale pozwól że dodam dwa grosze -

Jak wiesz z oglądania ozdobnych dekli, od chociażby takiej Delbanki, to dekiel to całe nasze tło, możemy do tego podejść na dwa sposoby - albo drobny napis po obwodzie, albo całość napis + grafika lekko przeskalowane centralnie z "powietrzem" wokoło. Do tego grafika jest ostra, dynamiczna i taki ręczny font nie pasuje , raczej coś klasycznego (jak proponuje Selassje) bardziej ustabilizuje toto, poniżej szkic na szybko:



Mam nadzieję że Cię może jakoś natchnie :wink:

Alex / Pomysłownik

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Mądrego to i dobrze posłuchać...

:
Oto mi właśnie chodziło - pomoc mądrych w piśmie obrazkowym :)

Jam jedno informatyk - nie boję się klikać w programach, ale to deczko za mało, aby efekt rzucał na kolana :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
...ja tam bym oddzielił napis od grafiki



:
Fju, fju...
Widzę, że napój chmielowy się Maxiowi należy...
Spróbuję się dowiedzieć, co grawer potrzebuje dostać (jaki format pliku), aby poczynić dekiel testowy :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Cholera ale cuda tutaj tworzyta pany :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
A jak mówię od początku, żeby to SINCE 2009 odwrócić tak samo jak reszta napisu i zrobić na obramowaniu - to nie rozumniom melepety :P Obrazkowo trzeba rozmawiać ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.