Tiku Tiku Taty
Odpowiedz do tematu

: Tiku Tiku Taty
Kumłotrzy - mam taki pomysł na konkurs nt. "okołozegarkowy", zainspirowany jestem:

A. Genialnym zegarkiem z plasteliny jaki Yakovlevowi zrobiła Córka (za pozwoleniem link) Taki oto plastonuras, oraz,

B. o ile mnie fotograficzna pamięć nie myli Córka Alamosa też "zadizajnowała" fajny chronograf na rysunku (linku nie wyszperam w setkach stron o dzikimsokole).




Zatem konkurs byłby adresowany pośrednio dla nas, forumowiczów (kryterium posiadanie potomstwa w wieku 0-15l ?) choć wzięły by w nim udział nasze dzieciaki.

Tematyka typu "Tiku Tiku Taty" obejmuje wszelkie twory plastyczne ( rysunki, rzeźby, formy przestrzenne, zdjęcia itp).

Z naszej strony wrzucamy do konkursowej galerii prace na temat Tiku Tiku Taty przez jakiś czas, po czym jest głosowanie.



Jako nagrody dla dzieciaków moglibyśmy rozważyć kilka jelly watch unisex (są na Alle za ok. 6zł) dla np. 3 najwyżej ocenianych prac.

Co wy na to?

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Świetny pomysł.
Wchodzę jako sponsor :-)

:
A tort od mojej żony liczy sie do konkursu, bo dzieci mam ponizej 2 lat :mrgreen:

LINK

Ostatnio zmieniony przez zero8 2011-09-07, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
:
na nagrody to max 20 zł wystarczy - Alle

Ale można by temu nadać jakiś większy wymiar - jakiejś potem mini licytacji czy co, nie wiem jeszcze głośno myślę bo ja np. fajne prace synka przechowuję (reszte autorytatywnie jako plastyk - won :mrgreen: ). Lub zrobić z tego jakiś kalendarz czy cos takiego pseudo "charytatywnego" w każdym razie i tak w domach biorą nas za nieuleczalnych świrów więc o prace nie będzie trudno -

Już słyszę - Narysuj dla tatusia zegareczek to wygram dla siebi...ciebie zegarek :mrgreen:

PS, zedytowałem - no bo oczywiście rozważmy jeszcze jedno - jest to trochę segregowanie na dzieciatych i nie - więc możemy zrobić konkurs forumowy dla naszych bliskich, ale będzie trudno z kryteriami, bo przy pracach plastycznych i dzieciach do jakiegoś wieku łatwo wybrać, więc sam nie wiem :???:

Ostatnio zmieniony przez pomyslownik 2011-09-07, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
pomysł świetny - wciągnąć dzieciaki do zabawy i nagrody również dla dzieciaków!!!

dokładam się jako sponsor do nagród! tylko trzeba te nagrody przemyśleć :mrgreen:

:
No to mam pytanie , czy moje córki mogą brać udział w konkursie :mrgreen: :wink:

:
A wygladają na ile? :cool:

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
..obie po 20-stece :mrgreen:

:
jako hostessy przy wręczaniu nagród :mrgreen:

:
żesz qufa nie mam dzieci :(

:
to do roboty!!!

może się na drugą lub trzecią edycję załapiesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a jak nie możesz to koledzy pomogą :twisted:

:
kadarius napisał/a:
a jak nie możesz to koledzy pomogą :twisted:

chcesz mi żonę pożyczyć :mrgreen: ?

:
Rudolf czytaj ze zrozumieniem!!! :mrgreen:

ja mam syna, mnie nie trzeba pomagać :twisted:

:
ja dobrze rozumiem
wiesz , więcej dzieci większe szanse na wygraną
:mrgreen:

:
no to do dzieła! :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.