Vintage Pilot
Odpowiedz do tematu

: Vintage Pilot
Ponizej przedstawiam mojego vintage pilota - zegarek zrobiony z tego co znalazlem w swojej szufladzie dobroci aka. czesci zegarkowych ;)

-Koperta pasowkowa z cynkalu, z aluminiowym ringiem od szkielka.Przejechana papierem sciernym i troche porzucana o plyty chodnikowe w ogrodzie ( :mrgreen: )
-Pozolkle szkielko celluloidowe
-Tarcza Rouhelena
-Wskazowki rouhelena (relumowane przeze mnie, troche pogiete dla efektu)
-mechanizm Unitas 6497


Jedynym problemem jest walek, ktorego jeszcze nie skrocilem.Zlozenie zegarka zajelo mi godzinke :mrgreen:
Jak tylko sie dokopie to zmienie werk na cyme z epoki.
Focisze:






Co sadzi brac zegarkowa? ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
jestem na tak , jeszcze by można było trochę poprawić tarczę by była lekko pożółkła

:
Faktycznie,fajny vintag :cool:

:
Janek - jestem pod wrażeniem! :) Myślałem początkowo, że to faktycznie siakiś staruszek. Obowiązkowo masz mu jakąś cebulę na wałek założyć :P

:
Bardzo mnie sie podoba.Piekny ! ...u mnie w kopule swita pdobny projekt aczkolwiek ubozszy bo na mechanizmie Mołni..na razie zbieram częsci

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-08-29, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Jasiu dobra robota

:
podobuje mi sie i to nawet bardzo :)

Blaz
[Usunięty]
:
W terminologii kuchennej to się nazywa leczo. :mrgreen:

:
Więcej o pracach kopertowych proszę, widzi mi się ten efekt :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bardzo "wojenny" ten pilocik wyszedł. Podobuje mnie się.
I plus ten chinese vintage 201o Splendidflex - miodzio dekor :smile:

J.

:
Gumshield napisał/a:
ubozszy bo na mechanizmie Mołni..

Dlaczego od razu uboższy?

Mołnija to świetny mechanizm!

:
bow napisał/a:
Więcej o pracach kopertowych proszę, widzi mi się ten efekt :)

Wzialem stara koperte od pasowki z CynkAlu z aluminiowym ringiem i stalowym deklem (pozolkle szkielko celluloidowe w komplecie), tak na oko z lat 30-40.Przejechalem papierem, porzucalem pare razy o plytki chodnikowe w ogrodzie,znowu przejechalem i gitara :D

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Rudolf napisał/a:
jestem na tak , jeszcze by można było trochę poprawić tarczę by była lekko pożółkła


+1

Wyszło świetnie, jeszcze tylko efekt pożółkłej lumy i będzie idealnie :wink: .

:
Luma wyglada na zolta poprzez solidnie pozolkle szkielko celluloidowe - tylko na fotkach kiepsko to widac ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.