Tatuaż Torsena - samozwańczy konkursik...
Odpowiedz do tematu

: Tatuaż Torsena - samozwańczy konkursik...
Pany, wpadłem dziś na szalony pomysł mini konkursu, a właściwie dobrej zabawy - mam nadzieję ;-) Tak, oto po przekroczeniu 40-tki zafundowałem sobie taki tatuaż.:



Co by nie przedłużać, pytanie konkursowe brzmi: co to właściwie za tatuaż? Czy to radosna twórczość dzieci torsena? A może torsen wymienia sobie kręgi na takie ze stali szlachetnej, chirurgicznej 316L ;-) ? Albo po prostu to dopiero początek czegoś poważniejszego, coś jak szkic prodżektu na miarę PZL-ki na plecach? Czy może to być drabina prestiżu marek chińskich? Skoro te kłalitowe mają piramidę, to kitajskie mogą mieć swoją drabinę przecież ;-) ?
Będzie też nagroda dla tego, który najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi. Nagroda do wypicia ;-) na zlocie.
Umyśliłem sobie, że skoro nie mam daleko do czeskich sklepów browarnianych, to zafunduję zwycięzcy sześciopak jakiegoś dobrego, schłodzonego czeskiego piwa - na zdrowie :-D

:
Żona podczas rozmowy użyła siły argumentów :P

:
moje pierwsze skojarzenie to klisza - film fotograficzny :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
zupa była za słona :twisted:

:
Do tej pory same pudła. Smoku, faktycznie wygląda jak klisza, a właściwie jak dwie klisze, ale to nie ten trop :lol:
A żona zdjęcie robiła, zastanawiam się, czego musiałaby użyć, żeby taki ślad został? ;-)

:
...a gdzie masz brodę?

:
...!@#$% nie wiem, pod wpływem byłem...

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-08-24, 23:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Maxio, broda jest po drugiej stronie ;-) Na plecach naturalny brak zarostu, stąd miejsce na tatuaż ;-)

:
Siedziałeś na jakimś krześle i Ci pofarbowało skórę?

:
Na 18 dostaje się 18 pasów na tyłek, Ty dostałeś 40 pasów ale czemu akurat na plecy? Tyłek już taki niewrażliwy :?: :mrgreen:

:
Ładnie te twoje pociechy malują jak leżysz :mrgreen:

:
Ghostdog, razy zniosłem dzielnie w milczeniu, nawet plecy w tym wieku niezbyt wrażliwe :lol:

Rudolf, moje maluchy naprawdę byłyby do tego zdolne ;-)

Próbujcie dalej :razz:

:
Mnie to wygląda na: plecak + spocone plecy + farbująca koszulka

:
To siakiś stelaż odbity przez Chińską koszulkę w tradycyjnym fuksjowym kolorze :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.