Konkursik nozowy
Odpowiedz do tematu

:
kadarius napisał/a:
Svedos napisał/a:
Włodzimierz Kwaśniewicz wybitny znawca broni białej to mój bardzo dobry kolega


i to dlatego żeś sobie szable w salonie powiesił? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


To pamiątka jak w ułanach był ;)

:
A w drugim pokoju ma na ścianie kosz (od koszykówki) ;-)
To pamiątka jak był Murzynem i grał w NBA :lol: :lol: :lol:

:
zaprzeczam! kosza nie widziałem :mrgreen: - no chyba że w sypialni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Svedos! Jedyny uznawany przeze mnie autorytet w dziedzinie broni bialej, jest Twoim kumplem? Do tego posiadasz salon i szable -jednoczesnie ?
Do błota! :twisted: :twisted: :mrgreen:

Noze tez lubie
:
topek,tak się jakoś złożyło, znamy się od wielu lat, Włodek to świetny kompan a przy tym znany gawędziarz,

salon to zbyt dużo powiedziane, a szable(właściwie jedna szabla i jedna szaszka) to współczesne repliki

:
repliki nie repliki ale na ścianie dobrze się prezentują :mrgreen:

Sylwek a od teraz możesz na salon mówić komnata rycerska :mrgreen: :razz:

:
Svedos napisał/a:
topek,tak się jakoś złożyło, znamy się od wielu lat, Włodek to świetny kompan a przy tym znany gawędziarz,

salon to zbyt dużo powiedziane, a szable(właściwie jedna szabla i jedna szaszka) to współczesne repliki



W takim razie salon i szable [szaszka to rodzaj szabli :smile: ] odpuszczam :mrgreen:

A znajomosci zazdraszczam, bo pamietam ze ksiazke 1000 slow o broni........... czytalem jeszcze w podstawowce - wypozyczylem z biblioteki i nie chcialem oddac :mrgreen:
Zrobila na mnie ogromne wrazenie. Kilka lat potem kupilem sobie wydanie drugie poprawione i tak juz dwadziescia lat z okladem, jest to moja wyrocznia w tych sprawach :smile:

Noze tez lubie
:
Włodek "popełnił" jeszcze kilka innych książek, a służbowo jest dyrektorem Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie.

Nawet wikipedia ma "jego" w swoich zbiorach :mrgreen:

http://pl.wikipedia.org/w...erz_Kwaśniewicz

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2011-08-24, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Ciekawe czy można jeszcze gdzieś zdobyć tą książkę ?

:
Rudolf, chyba tylko antykwariat :smile:

W kazdym razie moje zdanie jest takie :
Jezeli ktos chce kupic wiarygodny przewodnik po broni bialej szeroko pojetej, to tylko Kwasniewicz lub Socha :smile: .
Nooo, jest jeszcze kilka innych nazwisk w pracach zbiorowych lub specjalizowanych, poswieconych jednemu rodzajowi bb :smile: .
Zagramanicznych albumow tlumaczonych przy pomocy kieszonkowego translatora, nalezy unikac jak diabel swieconej wody :mrgreen:

Noze tez lubie
:
Rudolf napisał/a:
Ciekawe czy można jeszcze gdzieś zdobyć tą książkę ?

Alledrogo

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi64 dzięki :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.