Poprzedni temat «» Następny temat
caliber FC 303
Autor Wiadomość
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #106  Wysłany: 2011-08-18, 10:27   

U Ciebie jest 120, ale już niewiele więcej zostało takich, których nie masz :razz:
Chyba się 300 nie uzbiera.
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #107  Wysłany: 2011-08-18, 10:30   

Santino napisał/a:
U Ciebie jest 120, ale już niewiele więcej zostało takich, których nie masz :razz:
Chyba się 300 nie uzbiera.


Żebyś się nie ździwił - zobacz że mój spis prawie się nie pokrywa z imponującą listą Zinajdy, który ma kolekcję strych szwajcarów, których ja w zasadzie nie zbieram. Zobacz na spis Kadariusa. A chłopaki zbierają kieszonki, szkoda że Paweł swoich amerykańców nie dopisał jeszcze ...
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-18, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #108  Wysłany: 2011-08-18, 10:31   

Santino, jeśli liczyć marki zegarków, których nie ma aktualnie na forum, ale były, to sprawa jest jeszcze bardziej jaskrawa. Policzyłem, że tylko ja sam sprowadziłem na forum chyba dziesięć marek, których wcześniej w Polsce nie było. :oops: :grin: A przecież od jakiegoś czasu ukonstytuowała się Tomkowa banda wannolotów. :mrgreen:
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #109  Wysłany: 2011-08-18, 10:32   

Przekonaliście mnie ;-)
Może się 300 uzbierać
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
swnw
[Usunięty]

 #110  Wysłany: 2011-08-18, 12:31   

Santino napisał/a:
:mrgreen: :lol:
A swoją drogą, to ciekawa postawa Kolegi swnw.
Ciekawe czy jeszcze do nas wróci...


Właśnie ze zdumieniem a niekiedy niestety z niesmakiem przeczytałem te wypowiedzi, które pojawiły się po tym jak zrezygnowałem. Na wielu forach taki poziom dyskusji jest niedopuszczalny. Kultura w dzisiejszym świecie jest wartością mało znaną, a niektóre wypowiedzi z tego wątku świadczą o tym jak bardzo mało znaną. W merytorycznej dyskusji podaje się wiadomość i jej źródło tu panuje zasada "wiem bo wiem" i wysoki poziom samozadowolenia - to częste w anonimowym w większości internecie. Mnie taki poziom nie odpowiada. Właściwie nazywanie tego dyskusją jest dużym komplementem.

FC jak widzę budzi emocje. Ciekawa młoda firma, coraz bardziej widoczna na świecie. Zobaczymy ile stron wątku jeszcze przybędzie.

swnw
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #111  Wysłany: 2011-08-18, 12:36   

Może majeranku? :mrgreen:
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #112  Wysłany: 2011-08-18, 14:08   

swnw, Nasze forum jest akurat mało anonimowe - duuuuża większość z nas zna się osobiście!

Ale zaskoczyłeś mnie, że jeszcze się zalogowałeś.
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
zbyszke
Starszy Ryżowy

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 790
Skąd: Kumla (SE)
 #113  Wysłany: 2011-08-18, 14:22   

To w sumie dobrze o Forumowiczu: swnw swiadczy, ze sie odezwal. Moze jeszcze nie wszystko stracone i przejrzy na oczy?

Koledzy dra lacha z FC bo sie to tejze firmie nalezy, i tyle. I co tu uzasadniac: "kon jaki jest, kazdy widzi", w tym wypadku - kazdy, kto ma minimalne oblatanie w swiecie zegarkow mechanicznych.
Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2011-08-18, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #114  Wysłany: 2011-08-18, 14:44   

swnw napisał/a:
Właśnie ze zdumieniem a niekiedy niestety z niesmakiem przeczytałem te wypowiedzi, które pojawiły się po tym jak zrezygnowałem. Na wielu forach taki poziom dyskusji jest niedopuszczalny. Kultura w dzisiejszym świecie jest wartością mało znaną, a niektóre wypowiedzi z tego wątku świadczą o tym jak bardzo mało znaną. W merytorycznej dyskusji podaje się wiadomość i jej źródło tu panuje zasada "wiem bo wiem" i wysoki poziom samozadowolenia - to częste w anonimowym w większości internecie. Mnie taki poziom nie odpowiada. Właściwie nazywanie tego dyskusją jest dużym komplementem.


"Wiemy bo wiemy", ponieważ jest to truizm. Dostałeś precyzyjną odpowiedź w drugim poście, po czym zacząłeś nas pouczać jakie to działania są dopuszczalne a jakie nie na rynku o ktorym najwyraźniej nie masz specjalnego pojęcia. I dziwisz się, że zamiast z tobą toczyć kwadratową dyskusję, zaczęliśmy się nabijać z firmy kierującej swój marketing, ergo, produkt, do klientów dla których wielkim aj waj jest fakt że balans się kręci w DWIE STRONY :!: Normalnie mnie z papuci wywaliło z podziwu :shock: :lol:
A forma rozmowy na forum tobie opowiadać nie musi, to wolny kraj, a to na szczęście prywatne forum. Zawsze możesz wrócić jak nabierzesz do siebie dystansu jaki my mamy, może dlatego że się znamy prywatnie od lat.
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #115  Wysłany: 2011-08-18, 15:01   

Fragment pierwszego postu forumowicza swnw u nas:

Cytat:
Po przeczytaniu kilku wątków miałem pewność, że atmosfera i poczucie humoru są w wielu wypadkach "Top and Chronometer" co bardzo umila forumowa egzystencję.


No i my ten "top and chronometer" humor mamy ciągle i to ten sam od początku egzystencji naszego forum. Wynika więc, że jeśli ten humor dotknął zegarka kupionego lub mającego być kupniętym przez forumowicza swnw, to nagle "ten poziom na wielu forach jest niedopuszczalny"? :mrgreen:

Firma FC nie budzi emocji. Budzi współczucie i litość, a może nawet zażenowanie. Jak wiele podobnych jej firm - dodam. Tutaj nikt nie podnieca się kalibrem czy długością, bo po prostu wiemy, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po czynach, a nie po rytualnym tańcu godowym. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-08-18, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #116  Wysłany: 2011-08-18, 15:03   

Blaz napisał/a:
prawdziwego mężczyznę poznaje się po czynach, a nie po rytualnym tańcu godowym.


Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #117  Wysłany: 2011-08-18, 15:06   

Trochę zmieniłem klasyka, znaczy Millera. :mrgreen:

A i sens Santino uchwyciłeś. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-08-18, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #118  Wysłany: 2011-08-18, 15:13   

Blaz napisał/a:
Budzi współczucie i litość, a może nawet zażenowanie.


Aż tak to może nie ;) - co by nie mówić, jest to jedna z niewielu uzanych marek która NIE należy do SG, a po drugie, wprowadza innowacje oraz własne kalibry, czego się nie da powiedzieć o markach starszych i bardziej 'prestiżowych'. Ale ubawił mne też kawałke o "młodej marce", bo musielibysmy na nowo zdefiniować "młodość", bo FC to ma ze sto la, albo i lepiej :lol:
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #119  Wysłany: 2011-08-18, 15:16   

ALAMO napisał/a:
bo FC to ma ze sto la, albo i lepiej :lol:


Cytat:
W merytorycznej dyskusji podaje się wiadomość i jej źródło tu panuje zasada "wiem bo wiem"


No! Podaj źródło, bo inaczej potraktuję Cię jak samozadowolonego anonimatora. :mrgreen:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #120  Wysłany: 2011-08-18, 15:19   

Samo..ano..dowo..kufa...co :shock: :lol: :?:

O, a na Fejszboku może być :lol: :?:

http://www.facebook.com/p...112367888780709
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-18, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum