Żelki
Odpowiedz do tematu

: Żelki
Szał ponoć przyszedł z Usa ,i dobrze mnie sie podoba,cena po roku bodaj sprzedaży na aledrogo spadła nawet to 3,99 złotego za sztuke ,to koszt porządnej baterii :shock:
W domu mam pare sztuk,trochę nosi żona troche ganiał w tym dzieciak:


















Ogólnie jak za tą kwote(a górna granica to jakieś 40 zł) to super wyrób,rozwalisz,zalejesz -wywalić i następny albo jak
w tych kwadraciakach wskazówkowych-zostawić co przetrwało dokupić reszte,gdyż cała obudowa zewnętrzna żelowa jest wymienna:



Pomysł super...

:
Za tymi kwadraciakami moja młodsza siostra biega chce kupic cały komplet mowi ze do kazdego ubrania bedzie miala zegar kolorystycznie :mrgreen: w sumie ma racje :wink:

:
widziałem takiego żelka u mojego zegarmistrza, ciekawy patent :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Wszędzie widać je na nadgarstkach :)

maciek
[Usunięty]
:
moja żona ma od baaardzo dawna tego wielkiego kwadraciaka. Kosztował 1$. :wink: Miał być granatowy, przyjechał biały. :mrgreen:

:
Czasami zakładam tego czarnego który wyszedł jak granatowy z drugiego zdjęcia,wygodne
to w noszeniu,ale w lecie wolę zimną stal-silikon na zime :oops:
Czyli inaczej niż wszyscy :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Ciekawe, ale córce nadal kupuję te z serii "Bob Budowniczy". :mrgreen:

:
Blaz, daj jakiegoś linka - też synowi kupię. Bob, to jeden z ulubionych ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
A, jest tego pełno na ebayu. Zobacz np. tu:

http://shop.ebay.com/good...sid=p4340.l2562

:
W szkole to dzieczyny noszą :)

: Re: Żelki
Miałem okazję pomacać takiego żelka i powiem że całkiem przyjemny łocz :) Za cenę baterii jak najbardziej może być :D

Ostatnio zmieniony przez kaer 2011-08-15, 20:05, w całości zmieniany 1 raz

Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
arekm001
[Usunięty]
:
W temacie chodzi o konkretny typ zegarka, czy model/firmę :?:
Pisałem niedawno na czacie o chłopaku, któremu się takie cudo zalało wodą. Kosztował chyba 55zł(ręki nie dam uciąć). A wyglądał jak wskazówkowiec w obudowie(czarnej) jak z ostatniej fotki z pierwszego posta.
Ogólnie dobrego wrażenia na mnie nie zrobił(Mięciutki taki. Jak przetopiona prezerwatywa :lol: ). IMO szkoda kasy... chyba, że na zegarek którego nie szkoda.
Edit: Przepraszam, jednak się pomyliłem: zegarek kosztował 20 zł :sad:

Ostatnio zmieniony przez arekm001 2011-08-21, 17:42, w całości zmieniany 2 razy
:
Za 55 zł można tych zegarków kupić 10 - może z tego wynika róznica w odbiorze fajny/niefajny ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. Są już na allegro tacy, co kupują je na ebayu za 5 dolarów, a sprzedają za 50 PLN. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.