Pytanie o strone
Odpowiedz do tematu

: Pytanie o strone
Jak myślicie na tej stronie sprzedają tylko podróby czy też oryginały?

http://www.watchstore.cc/...page=5&sort=20a

Mają sporo Casioków i Citków. Zastanawiam się szczególnie nad Citizenami czy to fake są...

:
A jak Ci się wydaje? :twisted:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
:
Nie no pewnie podróby tylko w sumie pierwszy raz widzę tyle podrób Citków, Casio i Seiko :wink:

:
daytony za 200 dolków :)
a citki też podrabiają,

:
nie mam wątpliwości .

:
Nie żebym miał pewność, ale gdyby Oris Diver kosztował 105 prezydentów, to pewnie niejeden z nas by na Czajnałoczu nie siedział...

:
Borewicz napisał/a:
Nie żebym miał pewność, ale gdyby Oris Diver kosztował 105 prezydentów, to pewnie niejeden z nas by na Czajnałoczu nie siedział...

myślę że jest inaczej , jakby ten Oris tyle kosztował na prawdę ( oryginał), to pewnie dużo osób by go miało .. a jaki to ma związek z China Watches to nie wiem .

:
Rudolf napisał/a:
...a jaki to ma związek z China Watches to nie wiem .


No dla mnie na przykład taki, drogi Rudolfie, że pewnie nigdy bym tu nie trafił, bo nie miał bym okazji, i pewnie bym tego Orisa nosił jak wszyscy. Wierzyłbym przy tym, że poza Szwajcarią robi się tylko tandetę i nie znał innego brandu jak ETA.
A z racji że on jednak tak mało nie kosztuje, trafiłem przypadkiem tutaj i tak zostało, mam ubaw po pachy, nauczyłem się w pół roku więcej o sikorach niż przez prawie 30 dotychczasowych lat, a i z poszukiwania przecen na Certinę się wyleczyłem.

:
Borewicz napisał/a:
A z racji że on jednak tak mało nie kosztuje, trafiłem przypadkiem tutaj i tak zostało, mam ubaw po pachy, nauczyłem się w pół roku więcej o sikorach niż przez prawie 30 dotychczasowych lat, a i z poszukiwania przecen na Certinę się wyleczyłem.

O i to jest motyw , tu się człowiek uczy czemu coś jest drogie czy tanie i czemu nie kupować tego Orisa za te kilka $ , że są inne opcje by mieć coś fajnego za rzeczywistą tego wartość .

:
O to to. Jakby to było tanie, to bym miał jeden i się nie przejmował. A że to drogie, to szukam alternatyw, kombinuję który następny, i jeszcze kupuję jakieś zuo do ściągania wskazówek... :grin:

:
Borewicz napisał/a:
Nie żebym miał pewność, ale gdyby Oris Diver kosztował 105 prezydentów, to pewnie niejeden z nas by na Czajnałoczu nie siedział...


Siedziałby, bo tu się dobrze spamuje. Tylko OCDC mieściłoby się na barachołce przy Banacha :mrgreen:

J.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.