Hexa Watches
Odpowiedz do tematu

:
No i pojawiły się pierwsze dane:
http://forums.watchuseek....tch-578870.html

Miyota 9015 i cena ($599) przeważyły szalę. :grin:

Edit:

Za jakieś pół roku o taki o będzie u mnie:

Ostatnio zmieniony przez machlo 2011-08-22, 18:34, w całości zmieniany 1 raz
:
zapisałeś się ?

:
Tak. Teraz moja cierpliwość zostaje wystawiona na próbę. ;)

:
Zuch chłopak

Blaz
[Usunięty]
:
Ile będziesz czekał? :grin:

:
Napisali, że od momentu prototypu (jeszcze go nie ma) 6-8 miesięcy. Połowa kasy do wpłaty, jak będzie prototyp. W ch* długo. :sad:

Blaz
[Usunięty]
:
No to rzeczywiście długo. Ja tu się zastanawiam, że moje czekanie 5 miesięcy to strasznie długo. :grin:

:
Mam nadzieję, że warto będzie czekać. Na papierze wszystko wygląda cacy, a i koperta powinna być wygodna, bo dekiel za bardzo nie wystaje i uszy zagięte.

Edit:
Cytat:
We are currently working on the technical drawings, once these are finalized we should have a prototype in hand in about 3 months. Once the prototype is approved we will move to production. Production time is approximatley 6-8 months.


No to ładnie. :neutral:

Ostatnio zmieniony przez machlo 2011-08-23, 00:28, w całości zmieniany 1 raz
:
machlo, gratki, dasz radę. Zegarek ciekawy, ale jednak poczekałbym na zdjęcia prototypu.

Blaz
[Usunięty]
:
I to działającego...

:
A co ma nie działać, jak Lum-Tec im robi. ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Chodzi o to, że czasami rendery różnią się od wersji produkcyjnej działającej. :grin:

:
Taaaa, historia zna kilka takich przypadków. Miało być piknie - wyszło jak zwykle.

:
Też w to wszedłem. Bead Blasted plus dodatkowy bezel PVD. Czas realizacji 6-8 miesięcy, płatność rozłożona na dwie raty, więc się nieco rozejdzie po kościach. Można poczekać, może coś z tego będzie ;)

Rezerwacja jest darmowa, nie pociąga żadnych kosztów. 50% wpłaty pobrane zostranie dopiero po pokazaniu działającego prototypu i dopiero wówczas de facto będzie trzeba się zdecydować ostatecznie.



Z bezelem pvd:

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2011-08-23, 15:19, w całości zmieniany 3 razy
hrg.pl
:
Można dostać z dwoma bezelami? Może też bym sobie 2 wziął. :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.