Repro flight Me 109
Odpowiedz do tematu

: Repro flight Me 109
Strasznieeee.... mnie sie podoba ta replika zegarka ponoć używanego przez ofcerów lotnictwa III rzeszy. Niestety sprzedawca nie wie jaki mechanizm jest w środku, a tylko ze kwarciak. Chcialbym z czasem wsadzic inny mechaniczny werk, tylko nie wiem czy cos podpasuje
Ktoś ma styczność z nim- jak wykonanie, chodzi? :) Cena niecałe 150 - 180 złociszy



Blaz
[Usunięty]
:
Pełno jest tego na ebayu, szczególnie na niemieckim. Widziałem je także na... Dworcu Zachodnim w Warszawie. :mrgreen:

Za tą cenę wyrwiesz na aukcji pilota na Anitasie. Imo warto iść w tą stronę, a nie w stronę tych sztucznie postarzanych.

:
A za połowe tego można wyrwać jakiegoś Herza czy inna Orkine w tej stylistyce, i w automacie. 180 zł za toto - to żal.pl ;-)

:
Dzieki za info...jako ze ja zielony w tym temacie, to tym bardziej jestem rad z waszych uwag :)
..znaczy sie trza szukac czegos innego.

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-07-17, 10:55, w całości zmieniany 1 raz
:
IMO zdecydowanie właśnie tak - szukać czegoś innego - ten jest "be" :)

:
Gumshield,
pomyśl o Tao-053YD - stylistyka podobna, cena też rozsądna, a wykonanie pierwsza klasa!


:
Jednak bede polował na tradycyjnego pilota 44-47mm. Podoba mi sie model 44 mm Parnis Vintage style WWII Navigator , ale na all i u winpengowej go nie widac.
Najlepiej gdyby byl bez loga na tarczy, jak ponizej


Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-07-27, 21:23, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Po pierwsze primo: czerwony kolor na forumce jest zastrzeżony dla modów i adminów :twisted:
Po drugie primo: świetny wybór, mam taki zegarek. Kupiłem go na Zatoce od sprzedawcy z Florydy (z przygodami). Ostatnio ich nie widuję, niedawno widziałem gdzieś same tarcze.
Foty mojego:




:
..oo własnie, piękny jest :) musze sie spytac forumowych sprzedawców może gdzieś im sie wala po szufladach :mrgreen:

Darkred poprawiony

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Nie to samo, ale w podobnym stylu:



TUTAJ KLIK

:
Dzięki za namiar, ale musi być, czarna tarcza, zielona luma. Wertuje neta, może coś znajdę

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Taka tarcza jest/była u Heleny w czarnym kolorze.
Do niebieskiej Cię zdecydowanie zniechęcam :twisted:

Edytka:
Czarna jest u Heleny cały czas:



O tu: http://cgi.ebay.pl/SUPER-...=item4aac9c2628

Ostatnio zmieniony przez bow 2011-07-31, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.