Nowość seagulla 819.320
Odpowiedz do tematu

: Nowość seagulla 819.320
Z nudów wszedłem na taobao, a tam widzę nowść seagulla - 819.320. IMO całkiem fajny z nowym mechanizmem ST4100 (wcześniej takiego nie widziałem), ale cena konkret ~4500CNY

Zdjęcia:









:
Wujowe zdjęcia, ale zegarek ma potencjał.
Musze o tym werku poszukać.

:
Jeszcze kilka zdjęć ze strony seagulla:


















:
Nie podoba mi się , to nie mój styl .

:
Jakiś taki plastikowy się wydaje :???:

:
Werk robi wrażenie

:
Wskazówki sa za cienkie, dlatego takie wrażenie. Jakby był fajne diamond cut - mniodzio :-)

:
Plastikowy to chyba tylko ring wokół mechanizmu jest. ;)
O jakość wykonania, materiałów i mechanizmu pewnie nie ma co się martwić.

: Re: Nowość seagulla 819.320
machlo napisał/a:
ale cena konkret ~4500CNY


po kursie jaki pamietam to przeszlo 1700 zl bez przesylki.... litosci, za 1000 CNY mozna sie bawic ale ten poziom to chyba juz zart.

s.

:
To raczej nie jest żart :cry: , cena sporo "przewalona", sam zegarek jest nijaki nie ma w nim nic co by porwało za serce, ale werk jest przecudnej urody.

:
Szczególnie ta plastikowa obręcz... :P

A mi na odwrót- werk się nie bardzo podoba, choć jakiś tam potencjał ma, ale za to minimalistyczna tarcza jak najbardziej na plus. Szkoda tylko, że rżnięty kropla w kroplę z "Faszerona" Patrimony...nawet wersje kolorystyczne się zgadzają.




:
Teraz wiem dlaczego mi się nie podobał :twisted:

:
Oj tam, oj tam, obadaj mechanizm jak Ci tarcza "śmierdzi" :P


:
Mechanizm faszerona :mrgreen: piękny, a nie podobał się bo za bardzo mi coś przypominał, tylko nie mogłem skojarzyć co

:
No w Mewie zainspirowali się twórczo trochę za bardzo...gdyby coś zmodyfikować, dołożyć, odjąć, cokolwiek, to byłby świetny garniturowiec bez zbędnych wodotrysków. A tak zostaje jedynie kalka :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.