Znalezisko.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Znalezisko.
No to powiedzcie mi co to jest? :wink:




:
Cytat:
No to powiedzcie mi co to jest?




no ..kurcze no :

znalezisko? :lol:

a na poważnie fajne wynalazki ale nie mam pojęcia

:
ten pierwszy wygląda jak wersja monochromatyczna zegark CHrL Air Force :)

:
Odniosłem takie samo wrażenie, co prawda koperta troszkę inna, ale tarcza prawie taka sama.

Blaz
[Usunięty]
:
hotwax napisał:
ten pierwszy wygląda jak wersja monochromatyczna zegark CHrL Air Force :)
Też tak myślę. :wink: A ten drugi podobno na jakimś Sea-gullu. :?:

:
Ten drugi - dokładnie. To jakaś prywatna inicjatywa na werkach S-G. Sporo tego w zatoce pływa.

:
pierwszy <wow>

qbapiasek
:
Pierwszy to jak najbardziej inna wersja reedycji chronografu, jest chyba jeszcze jedna wersja, w google wpisując jego nazwę wyskakują oferty sprzed paru miesięcy czy tam roku gdzie koleś sprzedawał wszystkie rodzaje tej reedycji.

zer0
:
ten pierwszy super :) ma ktoś linka do ebaya z tym?

:
zer0 napisał:
ten pierwszy super :) ma ktoś linka do ebaya z tym?




Mnie w tym p;ierwszym kompletnie nie pasi koronka. No jak świni siodło ... :evil: "0" />

Arek
[Usunięty]
:
Co do koronki to masz rację, ale reszta super :)

Wydaje mi się że tamten to jest jakaś wersja z lat 70-tych czy 80-tych a to wersja teraźniejsza, ale możliwe że pier...lę jak potłuczony :roll:

qbapiasek
:
Akurat moim zdaniem to dużo brzydszy od tego podstawowego modelu ale jak kto woli.

Oto link do 3 wariantów tego zegarka:

http://forums.watchuseek....ead.php?t=62127



ten wynaleziony to chyba inna wersja tego drugiego bo inna koronka (chociaż na zdjęciu dekla jest taka sama koronka :? ) i gwiazda innego koloru ale koperta chyba taka sama. Trzeci wariant przemilczę 8)

:
Jednak "podstawowa" wersja najładniejsza, zdecydowanie wygrywa w konkurencji z pozostałymi

:
...no i ten pierwszy to jest to. Kurcze, jednak jest takie coś bez "złotych" indeksów :wink: . Jeszcze jakby wskazówki na markerach (czy jak to tam się zwie) były niebieskie hmmm ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.