Cadran Wita !!
Odpowiedz do tematu

:
Spoko, dogadamy się na priv jak już się wygrzebię z pracy dyplomowej ( o tym w innym dziale :twisted: )

:
Machu napisał/a:
Spoko, dogadamy się na priv jak już się wygrzebię z pracy dyplomowej ( o tym w innym dziale :twisted: )
OK jak ogarniesz pracę dyplomową daj znać na PW .

:
Kochani !
chciałbym odpowiedzieć tu na najczęściej pojawiające się pytania :
Czy można zamówić inne modele niż ofercie ?
odp. Jasne , wszystko da się załatwić o ile mój dostawca to ma lub może poszukać
Czy długo trzeba czekać ?
Na zegarki z mojej oferty - krótko , dziś wpłata na konto tego dnia wysyłka !
Ile trzeba czekać na przesyłkę z Chin ?
Droga jest wyboista i długa , jeśli towar jest w magazynie to średnio ok 10 dni , jeśli towar nie jest w magazynie to średnio od 14 - 21 dni .. i ja nic na to nie poradzę :(

Dokładne info zawsze na PW lub email cadran.pl (at) gmail.com
Pozdrawiam
Rudolf

:
Podziękowania dla Firmy za super MM Fiddy! Jest dobrze!

hrg.pl
:
split napisał/a:
Podziękowania dla Firmy za super MM Fiddy! Jest dobrze!

Dzięki wielkie z opinię !!!


P.S. Split już tam coś ładnego do Ciebie idzie :)

:
Mam dobrą nowinę :)
Udało mi się pozyskać dobry kontakt za wielkim murem , zamówiłem próbki komercyjne kopert do homarów wysokiej jakości ( koperty porównywalne klasowo z kopertami DSN i innych znanych w świecie osób składających kustomowe homary ) koperty takie osiągają na zagranicznych forach ceny koło 60 Euro za sztukę :shock: .
Plusy , podobno mają potwierdzalną wodoszczelność , są o wiele dokładniej spasowane niż u naszych majfrendów , materiałowo też mają być lepsze .
Niepewność
Jak to u chińczyków nie zawsze wiadomo czy mówimy o tym samym , największą porażką będzie to że oni nie zawsze rozróżniają homary a podróbki co wynika z ich lekkiego podejścia do praw patentowo - autorskich i na to trzeba uważać .

Wstępnie zamówiłem koperty fiddy i mini fiddy na próbę i jakąś niespodziankę :?:
Zobaczymy co to będzie :)

:
Czekamy z niecierpliwością ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Rudi - ja sie na mini fiddy pisze (ale kompletny zegarek raczej i oczywiscie kwalitetny, jak cholera...) :wink: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Rudolf, Ja się piszę na 1 taką kopertę na pewno. A może i na więcej!

:
Jakbyś miał kopertę EGI w normalnym rozmiarze, a nie 60mm to biorę na bank :grin:

:
Do fiddy chętnie przetestuję ;)

hrg.pl
:
Czuje się w obowiązku złozyć oficjalnie publiczne podziekowania oraz pochwałę dla firmy Cadran za najwyższy poziom świadczonych usług handlowych (uwierzytelnioną nadanym przeze mnie certyfikatem ISO Nr 123456789 oraz odznaką Zóltego Ryżu, niestety do odznaki nie przewidziano dołączenia nagrody pienieżnej). Satysfakcja gwarantowana! (albo... :razz: ).

:
Przyłączam się kolejnym zakupem Radio Vintage 45 mm. Pełna opieka po zakupowa, (co prawda bez lodzika, ale jakoś to przeboleję... ;) ).
Czekam na GMT, a potem pewnie kolejne zamówienia, o ile mi nie przejdzie apetyt na ryż.

hrg.pl
:
Dzięki za opinię :)

P.S ta firma to Cadran , a nie Algida .. lodów nie będzie :mrgreen:

:
Wybacz, Rudolf, ale co do loda z Twojej strony to nawet bym nie chciał :razz:

Ostatnio zmieniony przez andrewjohn 2011-06-14, 20:42, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.